DeltaWise złożyło pozew przeciwko pani Klaudii. Sprawę przegrali

DeltaWise przejął pożyczkę naszej Klientki. Gdy sprawa trafiła do sądu podpisaliśmy umowę i przyjęliśmy pełnomocnictwo procesowe! Sprawa w I instancji zakończyła się sukcesem.

Wierzyciel: DeltaWise
Wysokość długu: 3 716,32 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczkodawca przestaje wydłużać termin spłaty pożyczki

Pani Klaudia kilka razy przedłużała termin spłaty swojej pożyczki. Nic więc dziwnego, że kiedy nie miała pieniędzy na spłatę pożyczki w terminie, zakwestionowała wysokość dochodzonego roszczenia. Wielokrotnie składała reklamacje i inne pisma do pożyczkodawcy chcąc wyjaśnić sprawę. Niestety, pożyczkodawca nie był zainteresowany polubownym załatwienie sprawy.

Sąd wydał nakaz zapłaty

DeltaWise nie było chętne do negocjacji. Nikogo nie interesowała sytuacja naszej Klientki. Gdy sprawa trafiła do sądu podpisaliśmy umowę i przyjęliśmy pełnomocnictwo od Pani Klaudii. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, wdaliśmy się w spór i oczywiście sprawę wygraliśmy.

Wychodzenie z długów musi być przemyślane. Akceptowanie wszystkiego co pod nos podsunie pożyczkodawca czy sąd nie jest najlepszym pomysłem. Na przykładzie tej sprawy widać, że warto się bronić przed roszczeniami wierzyciela w sądzie. Dzięki temu nasza Klientka ma blisko 5000 zł liczonych z kosztami procesu i odsetkami mniej do spłaty” – opowiada radca prawny, który prowadził sprawę po stronie Portalu Dłużnika.

Kancelaria jako zapora przed komornikiem

Gdybyśmy w porę nie zajęli się sprawą pani Klaudii, prawdopodobnie szybko trafiłaby do komornika. Wtedy doszłyby kolejne koszty. Na całe szczęście udało nam się wkroczyć na czas! Powództwo zostało oddalone w całości!

 Jeśli masz pytania, zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy