• Home
  • Chwilówki
  • DeltaWise złożyło pozew przeciwko pani Klaudii. Sprawę przegrali

DeltaWise złożyło pozew przeciwko pani Klaudii. Sprawę przegrali

DeltaWise przejął pożyczkę naszej Klientki. Gdy sprawa trafiła do sądu podpisaliśmy umowę i przyjęliśmy pełnomocnictwo procesowe! Sprawa w I instancji zakończyła się sukcesem.

Wierzyciel: DeltaWise
Wysokość długu: 3 716,32 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczkodawca przestaje wydłużać termin spłaty pożyczki

Pani Klaudia kilka razy przedłużała termin spłaty swojej pożyczki. Nic więc dziwnego, że kiedy nie miała pieniędzy na spłatę pożyczki w terminie, zakwestionowała wysokość dochodzonego roszczenia. Wielokrotnie składała reklamacje i inne pisma do pożyczkodawcy chcąc wyjaśnić sprawę. Niestety, pożyczkodawca nie był zainteresowany polubownym załatwienie sprawy.

Sąd wydał nakaz zapłaty

DeltaWise nie było chętne do negocjacji. Nikogo nie interesowała sytuacja naszej Klientki. Gdy sprawa trafiła do sądu podpisaliśmy umowę i przyjęliśmy pełnomocnictwo od Pani Klaudii. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, wdaliśmy się w spór i oczywiście sprawę wygraliśmy.

Wychodzenie z długów musi być przemyślane. Akceptowanie wszystkiego co pod nos podsunie pożyczkodawca czy sąd nie jest najlepszym pomysłem. Na przykładzie tej sprawy widać, że warto się bronić przed roszczeniami wierzyciela w sądzie. Dzięki temu nasza Klientka ma blisko 5000 zł liczonych z kosztami procesu i odsetkami mniej do spłaty” – opowiada radca prawny, który prowadził sprawę po stronie Portalu Dłużnika.

Kancelaria jako zapora przed komornikiem

Gdybyśmy w porę nie zajęli się sprawą pani Klaudii, prawdopodobnie szybko trafiłaby do komornika. Wtedy doszłyby kolejne koszty. Na całe szczęście udało nam się wkroczyć na czas! Powództwo zostało oddalone w całości!

 Jeśli masz pytania, zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: