Kreos NSFIZ przejmuje zadłużenie naszego Klienta. Reprezentujemy mężczyznę w sądzie i wygrywamy kolejną sprawę

Kreos NSFIZ skupił dług pana Łukasza. Sprawa szybko trafiła do sądu. I tutaj, w porę pojawiliśmy się my! Po wniesionym przez nas sprzeciwie od nakazu zapłaty, Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Kreos NSFIZ
Wysokość długu: 26.128,45zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Bądź czujny! Nie daj się zwieść szybkim pożyczkom

Wśród młodych osób ogromnym zainteresowaniem cieszą się szybkie pożyczki i chwilówki. Co takiego dobrego jest w szybkiej pożyczce? To, że można ją wziąć od ręki. Wystarczy spełnić drobne warunki: posiadać dowód osobisty, mieć konto w banku i dysponować kilkoma minutami wolnego czasu (zazwyczaj nie trzeba nawet wychodzić z domu). Ostatnio nawet niektóre firmy oprócz drobnych gadżetów, proponują prezenty pieniężne, których nie trzeba później oddawać. 100 zł brzmi ciekawie, prawda? W końcu dlaczego nie skorzystać z pożyczki, skoro dodatkowo można jeszcze „zarobić”.

Nasz Klient skusił się na taką ofertą i nie zastanawiając się podpisał umowę.

Kreos NSFIZ wkracza do akcji

Niestety nasz Klient skuszony banknotem 100 zł nie zorientował się, że wziął nie tę pożyczkę, która go interesowała. Chciał wziąć tą, w której RRSO (czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosiła 0%. Niestety nikt nie poinformował go, że prezenty owszem są, ale tylko wtedy, gdy RRSO jest płatne.

Pan Łukasz dokonał przelewu ze zwrotem pożyczonej kwoty. Jego zdziwienie było ogromne, gdy odebrał nakaz zapłaty na rzecz nieznanej mu firmy Kreos NSFIZ. Okazało się, że został pozwany przez fundusz, który przejął jego dług od pierwotnego wierzyciela.

Pomoc w sprawach procesowych

Nasz Klient dniami i nocami czytał artykuły w Internecie na temat zadłużeń. Dzięki temu trafił na Portal Dłużnika. Postanowił do nas zadzwonić i dowiedzieć się jak można rozpocząć współpracę z naszą Kancelarią. Nauczony na własnych błędach, zanim podpisał z nami umowę, o wszystko dokładnie zapytał.

Zaproponowaliśmy panu Łukaszowi, aby przyjechał do nas osobiście. Przedstawiliśmy mu cały plan oddłużania i opowiedzieliśmy co możemy wywalczyć w tej i innych sprawach.

„Czytałem Państwa artykuły. Pozwoliły mi one zapoznać się z różnymi historiami. Chciałem jedynie upewnić się, czy nie stosują Państwo żadnych ukrytych kruczków. Po zapoznaniu się z planem działania, chętnie przekażę Wam swoją sprawę” – powiedział pan Łukasz na spotkaniu.

Po przeczytaniu umowy z pożyczkodawcą, zapoznaniu się z pismem od firmy windykacyjnej przystąpiliśmy do obrony. Złożyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Oczywiście wygraliśmy sprawę pana Łukasza! Sąd oddalił powództwo w całości.

Jeśli czujesz się oszukany i nie wiesz gdzie szukać rozwiązania – skontaktuj się z nami!

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Polecamy naszą stronę na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy