• Home
  • Fundusze i firmy windykacyjne
  • Profi Credit rozpoczyna działania windykacyjne. Następnie sprawa trafia do sądu. Kancelaria broni pana Daniela i wygrywa kolejną sprawę!

Profi Credit rozpoczyna działania windykacyjne. Następnie sprawa trafia do sądu. Kancelaria broni pana Daniela i wygrywa kolejną sprawę!

Profi Credit bardzo często w sposób wyjątkowo ostro windykuje swoich Klientów. Dobrze wie, że ludzie pod wpływem strachu i presji są w stanie zapłacić każdą kwotę. Byle skończyło się ich gnębienie. Oby nikt nie dowiedział się o ich długach…

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 13.287,75 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Profi Credit wypowiada naszemu Klientowi umowę

Czasami nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Plany, które wydają nam się realne, nagle mogą zmienić bieg wydarzeń. Tak stało się w przypadku naszego kolejnego Klienta. Pan Daniel wziął pożyczkę na spłatę innych zobowiązań. Niestety mężczyzna został zwolniony z pracy. Brak pensji spowodował, że nie był w stanie spłacić na czas dwóch rat w Profi Credit. Firma natychmiast wypowiedziała umowę i nasłała na niego windykatora.

Działanie windykacji 

„Windykator zaczął mnie nachodzić. Niby przypadkowo spotykał mnie pod moim blokiem. Raz nawet próbował rozmawiać z moimi sąsiadami. Przestałem odbierać telefon, bo wciąż wydzwaniał do mnie z numeru zastrzeżonego. W SMSach tylko groził, że jutro przyjedzie z komornikiem. Nie wiem kto to był, ale czułem, że za chwilę nie wytrzymam tego wszystkiego. Znajomi powiedzieli, że zrobiłem się nerwowy. Podobno na wszystko reagowałem gniewem. Szczerze to nie zauważałem tego, byłem skupiony na tym, by znów nie natknąć się na tego pana” – opowiada nam pan Daniel.

Podobno odkąd rozpoczął z nami współpracę mniej się stresował. Na naszą prośbę przestał odbierać telefony, nie zwracał uwagi na pisma, które wciąż mu wysyłano. Niewątpliwie próbowali go osaczyć i nastraszyć. Takie firmy windykacyjne bardzo dobrze wiedzą jak krucha jest ludzka psychika i jak łatwo ją złamać. Jeszcze trochę i jak przyznał pan Daniel, zacząłby spłacać im każdą kwotę, byleby już dali mu święty spokój.

Kancelaria Oddłużeniowa w obronie pana Daniela

Pan Daniel zaufał naszej Kancelarii. Sam nie wiedział co musiałby zrobić żeby walczyć o swoje prawa. Na szczęście mężczyzna przekazał nam swoje dokumenty i podpisał z kancelarią umowę. Gdy sprawa trafiła do sądu podjęliśmy natychmiastową obronę naszego Klienta. Złożyliśmy zarzuty od nakazu zapłaty, później wnosiliśmy kolejne pisma. Jeszcze nie przegraliśmy z Profi Credit. Na koncie mamy kilkaset sukcesów. Podobnie było i w tym przypadku. Sąd oddalił powództwo i dodatkowo obciążył Profi Credit kwotą 3634,00zł tytułem kosztów procesu. Chyba nie musimy wspominać, że sprawa zakończona, nie ma windykacji, nie ma długu, nie będzie komornika.

Nachodzi Cię windykator?

Skontaktuj się z nami:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: