Bank PKO BP przegrywa w sądzie. Powództwo oddalone w całości

Bank PKO BP udzielił Pani Annie pożyczki gotówkowej. Pewnie myślicie, że go nie spłaciła i sprawa trafiła do sądu? Nic bardziej mylnego. Pani Anna swój dług spłaciła co do grosza, a mimo to została przez Bank pozwana. Szczegóły poniżej.

Wysokość długu: 2007,09 zł
Wierzyciel:
Bank PKO BP
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Bank PKO BP – spłacony kredyt

Historia długu naszej Klientki rozpoczęła się w momencie wzięcia niewielkiego kredytu w banku PKO BP. Wierzytelność została w całości zaspokojona i jakże wielkie było zdziwienie naszej Klientki, gdy Bank ponownie pozwał naszą Klientkę.

Dla przeciętnego Kowalskiego nakaz zapłaty, wezwanie do zapłaty i wszelkie pisma dotyczące długu są jak wyrok skazujący. Niewiele, zwłaszcza osób starszych, orientuje się w przepisach. Pani Anna zgłosiła się do nas, ponieważ nie rozumiała swojej sytuacji. Warto zaznaczyć, że sprawa była już prawomocnie osądzona  – opowiada adwokat z kancelarii współpracującej z Portal Dłużnika.

Darmowa konsultacja prawna

Klientka skorzystała z bezpłatnej konsultacji prawnej. Wytłumaczyliśmy co oznacza nakaz zapłaty oraz wyjaśniliśmy, co możemy zrobić w tej sytuacji.

- Część naszych Klientów jest tak przybita sytuacją, że jak najszybciej chce podpisać umowę, żeby zrzucić z siebie ciężar problemu i przekazać go nam. – dodaje Łukasz Białkowski, właściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Powództwo oddalone

Sprzeciw od nakazu zapłaty, który przygotowaliśmy w sprawie Pani Anny poskutkował oddaleniem powództwa w całości. Wierzyciel nie może skierować sprawy do komornika, my natomiast możemy spać z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku zawodowego.

Kancelaria prawna, oddłużanie

Nasza kancelaria prawna już od ponad 10 lat prowadzi działalność prawną określaną popularnie jako oddłużanie. Zapraszamy do kontaktu – pomoc@portal-dłużnika.pl  oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy