• Home
  • Chwilówki
  • Dług w Profi Credit na ponad 24 tysiące złotych. Sprzeciw od nakazu zapłaty znów zadziałał

Dług w Profi Credit na ponad 24 tysiące złotych. Sprzeciw od nakazu zapłaty znów zadziałał

Dług w Profi Credit to problem z jakim zgłosił się do nas kolejny Klient. Pan Mariusz wpadł w spiralę zadłużenia, a wierzyciel uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Zatrzymaliśmy wydarzenia, które zaczęły niebezpiecznie przyspieszać w stronę komornika.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:24.344,78 zł
Zadanie:Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Pętla zadłużenia

Firma pożyczkowa Profi Credit jest jedną z największych tego rodzaju firm w Polsce. Pan Marius, postanowił skorzystać z oferty. Pieniądze otrzymał bardzo szybko, a obsługa – jak sam przyznał – była niezwykle uprzejma. Niestety jak to często bywa w podobnych sytuacjach, nie był w stanie regulować zobowiązania na czas i w ustalonej wcześniej kwocie miesięcznej raty.

Pozew od Profi Credit

Profi Credit wystąpiło z powództwem o zapłatę. Nakaz zapłaty w trybie nakazowym z weksla zobowiązuje do zapłaty całości długu w określonym terminie. Jedynym wyjściem z sytuacji jest wniesienie skutecznych zarzutów; jeśli dłużnik tego nie zrobi, wierzyciel może złożyć wniosek o egzekucję komorniczą.

Zarzuty od nakazu zapłaty

Nasi prawnicy w momencie przystąpienia do sprawy, czyli po podpisaniu umowy z Klientem, rzetelnie przygotowali zarzuty od nakazu zapłaty wraz z wnioskiem o zwolnienie od opłaty sądowej i wnioskiem o wstrzymanie wykonalności nakazu zapłaty. Najwyraźniej nasze zarzuty okazały się celne ponieważ sąd oddalił powództwo Profi Credit w całości.

Kancelaria prawna godna zaufania

Kancelaria prawna prowadząca Portal Dłużnika cieszy się opinią godnej polecenia. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością w prowadzeniu spraw związanych z długami. Reprezentujemy przede wszystkim osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, ale mamy także doświadczenie w sprawach związanych z podmiotami gospodarczymi. Oferujemy darmową konsultację prawną oraz jasne zasady współpracy, które tłumaczymy przed podpisaniem umowy. Zapraszamy do kontaktu – pomoc@portal-dłużnika.pl  oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

Dokumenty w tej sprawie: