Dług w Profi Credit na ponad 24 tysiące złotych. Sprzeciw od nakazu zapłaty znów zadziałał

Dług w Profi Credit to problem z jakim zgłosił się do nas kolejny Klient. Pan Mariusz wpadł w spiralę zadłużenia, a wierzyciel uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Zatrzymaliśmy wydarzenia, które zaczęły niebezpiecznie przyspieszać w stronę komornika.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:24.344,78 zł
Zadanie:Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Pętla zadłużenia

Firma pożyczkowa Profi Credit jest jedną z największych tego rodzaju firm w Polsce. Pan Marius, postanowił skorzystać z oferty. Pieniądze otrzymał bardzo szybko, a obsługa – jak sam przyznał – była niezwykle uprzejma. Niestety jak to często bywa w podobnych sytuacjach, nie był w stanie regulować zobowiązania na czas i w ustalonej wcześniej kwocie miesięcznej raty.

Pozew od Profi Credit

Profi Credit wystąpiło z powództwem o zapłatę. Nakaz zapłaty w trybie nakazowym z weksla zobowiązuje do zapłaty całości długu w określonym terminie. Jedynym wyjściem z sytuacji jest wniesienie skutecznych zarzutów; jeśli dłużnik tego nie zrobi, wierzyciel może złożyć wniosek o egzekucję komorniczą.

Zarzuty od nakazu zapłaty

Nasi prawnicy w momencie przystąpienia do sprawy, czyli po podpisaniu umowy z Klientem, rzetelnie przygotowali zarzuty od nakazu zapłaty wraz z wnioskiem o zwolnienie od opłaty sądowej i wnioskiem o wstrzymanie wykonalności nakazu zapłaty. Najwyraźniej nasze zarzuty okazały się celne ponieważ sąd oddalił powództwo Profi Credit w całości.

Kancelaria prawna godna zaufania

Kancelaria prawna prowadząca Portal Dłużnika cieszy się opinią godnej polecenia. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością w prowadzeniu spraw związanych z długami. Reprezentujemy przede wszystkim osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, ale mamy także doświadczenie w sprawach związanych z podmiotami gospodarczymi. Oferujemy darmową konsultację prawną oraz jasne zasady współpracy, które tłumaczymy przed podpisaniem umowy. Zapraszamy do kontaktu – pomoc@portal-dłużnika.pl  oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy