ID Finance – pomogliśmy kolejnej pozwanej osobie

ID FINANCE POLAND to firma, która udziela szybkich pożyczek pozabankowych. Gdy nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty szybko zaczął poszukiwać pomocy. Znalazł naszą Kancelarię i umówił się na spotkanie. Sprawę wygraliśmy!

Wierzyciel: ID FINANCE
Wysokość długu: 1300,49 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Błyskawiczna pożyczka na zepsuty samochód

Pan Mikołaj mieszka w centrum Łodzi, a do pracy musi dojeżdżać daleko, bo aż do Rzgowa – niej więcej 25 km od Łodzi. Ponad rok temu spłacił cały kredyt za samochód. Niestety jego radość nie trwała zbyt długo, ponieważ samochód któregoś dnia popsuł się. Mechanicy wycenili awarię na prawie 2000 zł. Pech tak chciał, że do wypłaty pozostały jeszcze dwa tygodnie i pan Mikołaj nie miał już pieniędzy, aby zapłacić za dodatkowe wydatki. Konto oszczędnościowe było puste, rachunki zostały niedawno opłacone, a przecież jedzenie też trzeba kupić. Pan Mikołaj potrzebował szybkiego zastrzyku pieniędzy.

Skorzystał z popularnej szybkiej pożyczki, którą chciał spłacić od razu po następnej wypłacie.

Jak to w życiu bywa…

Niestety nasz Klient nie przewidział, że będzie miał kolejne problemy. Pracodawca nie zawsze wypłacał naszemu Klientowi pieniądze na czas wobec czego Pan Mikołaj zaczął dokonywać częściowych wpłat i przedłużał pożyczkę. W końcu zrezygnowany pojawił się w drzwiach naszej Kancelarii twierdząc, że pożyczkę spłacił już prawie dwa razy a pożyczkodawca chce od niego jeszcze tyle pieniędzy… Zsumowaliśmy wpłaty, rzeczywiście miał rację. Gdy sprawa trafiła do sądu zdecydowaliśmy się pomóc Panu Mikołajowi.

Dokładna analiza dokumentów to początek współpracy z nami

Podpisaliśmy z naszym Klientem umowę. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd podzielił nasze rację co poskutkowało oddaleniem powództwa w całości.

Masz pytania? Nie czekaj i zacznij natychmiast działać!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

lub mailowo:

pomoc@portal-dluznika.pl

Możesz również odwiedzić naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: