Sprawa sądowa z firmą TAKTO NSFIZ. Powództwo oddalone w całości, czyli kolejny proces wygrany przez naszą Kancelarię Oddłużeniową

Do naszej Kancelarii zgłosił się pan Marek, który aby nie dopuścić do komornika, zadłużył się zaciągając pożyczkę w TAKO NSFIZ. Klient pożyczki nie spłacił a sprawa trafiła do sądu. Kancelaria Oddłużeniowa zajęła się sprawą pana Marka i wygrała całkowite oddalenie powództwa.

Wierzyciel: TAKTO NSFIZ
Wysokość długu:  ok. 4000 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka? Czy, aby na pewno to dobry pomysł?

Pan Marek zawsze marzył o motorze. Dawno temu wziął kredyt i kupił przepiękną maszynę. Niestety po jakimś czasie przestał spłacać raty w terminie, a żeby uchronić się przed komornikiem zaczął zaciągać drogie zobowiązania z firmach pozabankowych. Jedno takie zobowiązania zaciągnął w Takto Finance, które z czasem trafiło do Takto NSFIZ. Gdy pan Marek otrzymał sądowy nakaz zapłaty już następnego dnia pojawił się u nas w biurze ze wszystkimi dokumentami w tej sprawie.

Kancelaria Oddłużeniowa jako idealnie rozwiązanie na zadłużenia

Szybka reakcja pana Marka pozwoliła nam natychmiast zająć się jego sprawą. Wykonaliśmy dokładną analizę dokumentów, po której mogliśmy złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty. Wygraliśmy sprawę! Podniesione zarzuty okazały się strzałem w dziesiątkę.

Osoby, które zaciągają tzw szybkie pożyczki pozabankowe nie zdają sobie sprawy, że mogą wpędzić się w dodatkowe zadłużenia. Zanim się na nią zdecydujesz, wejdź na naszą stronę i przeczytaj o prawdziwych historiach naszych Klientów: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zadzwoń pod numer:

+48 570 105 708
+48 530 182 192

lub napisz do nas: pomoc@new.portal-dluznika.pl

 

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy