Profi Credit vs Portal Dłużnika. Kolejne powództwo oddalone w całości

Wygraliśmy kolejną sprawę z Profi Credit. Dzięki naszej pomocy Klientka nie musi się już obawiać smutnych konsekwencji związanych z egzekucją komorniczą.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:
4288,19 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Profi Credit – pożyczka, nakaz zapłaty i kłopoty gotowe

Naszą Klientką była tym razem Pani Magda, która wzięła pożyczkę w Profi Credit ale nie do końca była świadoma kosztów pożyczki. Gdy zadała sobie sprawę nie była już w stanie regulować zobowiązania. W końcu urósł do ponad 4200 złotych. Wierzyciel wystąpił do sądu z pozwem o zapłatę. Pani Magda została o tym poinformowana i, no cóż, spanikowała. W pierwszym odruchu chciała uciec za granicę, przyjaciółka poradziła jej jednak, że lepiej jest zmierzyć się z problemem niż go unikać i podała namiar na naszą kancelarię.

Konsultacja prawna, długi

Prawnicy z naszej kancelarii oddłużeniowej dokładnie przyjrzeli się sprawie. Nie potrzebowali wiele czasu na zaproponowanie rozwiązania – na szczęście od momentu otrzymania nakazu nie minęło jeszcze 14 dni i mogliśmy wnieść zarzuty. Tak też zrobiliśmy, podpisując wcześniej umowę z Klientką, na podstawie której przekazała nam pełnomocnictwo. Dzięki nam powództwo zostało przez sąd oddalone w całości. Pani Magda ma tym samym gwarancję, że do jej drzwi nie zapuka komornik.

Oddłużanie

Nasza kancelaria prawna oferuje usługi, które w skrócie określa się coraz częściej mianem oddłużania. Oznacza to działanie prawne w sprawach dotyczących zadłużenia związanego z chwilówkami, kredytami, pożyczkami czy wieloma innymi najróżniejszymi zobowiązaniami. Mamy duże doświadczenie, liczny zespół wykwalifikowanych prawników i przede wszystkim chęć niesienia pomocy dłużnikom.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl  oraz na nasz profil: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: