Profi Credit vs Portal Dłużnika. Kolejne powództwo oddalone w całości

Wygraliśmy kolejną sprawę z Profi Credit. Dzięki naszej pomocy Klientka nie musi się już obawiać smutnych konsekwencji związanych z egzekucją komorniczą.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:
4288,19 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Profi Credit – pożyczka, nakaz zapłaty i kłopoty gotowe

Naszą Klientką była tym razem Pani Magda, która wzięła pożyczkę w Profi Credit ale nie do końca była świadoma kosztów pożyczki. Gdy zadała sobie sprawę nie była już w stanie regulować zobowiązania. W końcu urósł do ponad 4200 złotych. Wierzyciel wystąpił do sądu z pozwem o zapłatę. Pani Magda została o tym poinformowana i, no cóż, spanikowała. W pierwszym odruchu chciała uciec za granicę, przyjaciółka poradziła jej jednak, że lepiej jest zmierzyć się z problemem niż go unikać i podała namiar na naszą kancelarię.

Konsultacja prawna, długi

Prawnicy z naszej kancelarii oddłużeniowej dokładnie przyjrzeli się sprawie. Nie potrzebowali wiele czasu na zaproponowanie rozwiązania – na szczęście od momentu otrzymania nakazu nie minęło jeszcze 14 dni i mogliśmy wnieść zarzuty. Tak też zrobiliśmy, podpisując wcześniej umowę z Klientką, na podstawie której przekazała nam pełnomocnictwo. Dzięki nam powództwo zostało przez sąd oddalone w całości. Pani Magda ma tym samym gwarancję, że do jej drzwi nie zapuka komornik.

Oddłużanie

Nasza kancelaria prawna oferuje usługi, które w skrócie określa się coraz częściej mianem oddłużania. Oznacza to działanie prawne w sprawach dotyczących zadłużenia związanego z chwilówkami, kredytami, pożyczkami czy wieloma innymi najróżniejszymi zobowiązaniami. Mamy duże doświadczenie, liczny zespół wykwalifikowanych prawników i przede wszystkim chęć niesienia pomocy dłużnikom.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@new.portal-dluznika.pl  oraz na nasz profil: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy