Nakaz zapłaty z powództwa Takto NSFIZ. Wnieśliśmy skuteczny sprzeciw i powództwa upadło

Nakaz zapłaty można uzyskać po wcześniejszym złożeniu pozwu o zapłatę. Tak właśnie zaczęła się kolejna sprawa z Takto NSFIZ. Za nami sprawa na 8450 zł długu – powództwo zostało oddalone w całości po naszym sprzeciwie.

Wierzyciel:Takto NSFIZ
Wysokość długu: 8450,94 zł
Zadanie:Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty – sygnał do podjęcia działania

Pan Adam zgłosił się do nas, gdy otrzymał nakaz zapłaty. Dług wynikał z niespłaconej chwilówki w Takto Finanse. W końcu Takto Finanse sprzedało dług funduszowi Takto NSFIZ. W ten sposób nasz Klient stał się dłużnikiem wierzyciela wtórnego. Pozew od Takto NSFIZ spowodował, że mężczyzna zaczął intensywnie szukać pomocy prawnej. Trafił na naszą kancelarię i napisał z prośbą o pomoc. Udzieliliśmy konsultacji prawnej, podpisaliśmy umowę i przystąpiliśmy do działania jako pełnomocnicy Klienta.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Jak zatrzymać bieg wydarzeń prowadzących wprost do komornika? Sprzeciw od nakazu zapłaty nie tylko hamuje rozwój wydarzeń, ale też powoduje, że sąd uchyla nakaz zapłaty i merytorycznie rozpoznaje sprawę.  W ten właśnie sposób udało nam się doprowadzić do oddalenia kolejnego powództwa w całości. Takto NSFIZ nie może wystąpić już z wnioskiem o wszczęcie egzekucji komorniczej. Aha, należy podkreślić że wyrok oddalający kończy też długomiesięczną windykację należności, kończy telefony, wizyty windykatorów, wpisy w rejestrach dłużników itp. Jednym słowem – sprawym nie ma 😉

Kancelaria prawna, Łódź

Portal Dłużnika jest stroną prowadzoną regularnie przez kancelarię prawną zajmującą się sprawami związanymi z zadłużeniem. Nasza siedziba mieści się w centrum Łodzi, ale dzięki licznemu, doświadczonemu zespołowi, jesteśmy w stanie prowadzić wiele spraw jednocześnie, w różnych miastach Polski. Zapraszamy do kontaktu osoby, które z różnych powodów wynikających z sytuacji życiowych, wpadły w kłopoty finansowe i potrzebują pomocy prawnej. Zasady współpracy omawiamy szczegółowo podczas spotkania z Klientem.

Aby się do nas zgłosić wystarczy napisać na: pomoc@portal-dluznika.pl

Zapraszamy także na nasz profil na portalu Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy