Nakaz zapłaty z powództwa Takto NSFIZ. Wnieśliśmy skuteczny sprzeciw i powództwa upadło

Nakaz zapłaty można uzyskać po wcześniejszym złożeniu pozwu o zapłatę. Tak właśnie zaczęła się kolejna sprawa z Takto NSFIZ. Za nami sprawa na 8450 zł długu – powództwo zostało oddalone w całości po naszym sprzeciwie.

Wierzyciel:Takto NSFIZ
Wysokość długu: 8450,94 zł
Zadanie:Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty – sygnał do podjęcia działania

Pan Adam zgłosił się do nas, gdy otrzymał nakaz zapłaty. Dług wynikał z niespłaconej chwilówki w Takto Finanse. W końcu Takto Finanse sprzedało dług funduszowi Takto NSFIZ. W ten sposób nasz Klient stał się dłużnikiem wierzyciela wtórnego. Pozew od Takto NSFIZ spowodował, że mężczyzna zaczął intensywnie szukać pomocy prawnej. Trafił na naszą kancelarię i napisał z prośbą o pomoc. Udzieliliśmy konsultacji prawnej, podpisaliśmy umowę i przystąpiliśmy do działania jako pełnomocnicy Klienta.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Jak zatrzymać bieg wydarzeń prowadzących wprost do komornika? Sprzeciw od nakazu zapłaty nie tylko hamuje rozwój wydarzeń, ale też powoduje, że sąd uchyla nakaz zapłaty i merytorycznie rozpoznaje sprawę.  W ten właśnie sposób udało nam się doprowadzić do oddalenia kolejnego powództwa w całości. Takto NSFIZ nie może wystąpić już z wnioskiem o wszczęcie egzekucji komorniczej. Aha, należy podkreślić że wyrok oddalający kończy też długomiesięczną windykację należności, kończy telefony, wizyty windykatorów, wpisy w rejestrach dłużników itp. Jednym słowem – sprawym nie ma 😉

Kancelaria prawna, Łódź

Portal Dłużnika jest stroną prowadzoną regularnie przez kancelarię prawną zajmującą się sprawami związanymi z zadłużeniem. Nasza siedziba mieści się w centrum Łodzi, ale dzięki licznemu, doświadczonemu zespołowi, jesteśmy w stanie prowadzić wiele spraw jednocześnie, w różnych miastach Polski. Zapraszamy do kontaktu osoby, które z różnych powodów wynikających z sytuacji życiowych, wpadły w kłopoty finansowe i potrzebują pomocy prawnej. Zasady współpracy omawiamy szczegółowo podczas spotkania z Klientem.

Aby się do nas zgłosić wystarczy napisać na: pomoc@portal-dluznika.pl

Zapraszamy także na nasz profil na portalu Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: