Pożyczka w Profi Credit, a właściwie sprawy procesowe związane z tego rodzaju zobowiązaniami to spora część zgłoszeń jakie do nas trafiają. Pani Barbara zgłosiła się do nas w momencie, gdy sprawa trafiła już do sądu.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:
4667,94
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w Profi Credit

Pożyczka o której dziś wspominamy miała być kołem ratunkowym dla Pani Barbary. Niestety nasza Klientka nie przewidziała, że zaciąganie kolejnych pożyczek na spłatę wcześniejszych nie jest najlepszym pomysłem. Pani Barbara z czasem wpadła w coraz większą spiralę zadłużenia. Ostatecznie dług względem Profi Credit urósł do 4667 złotych, a kobieta otrzymała nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla. Niejednokrotnie pisaliśmy, że nakaz zapłaty to najwyższy czas na działanie – Pani Barbara zgłosiła się do nas z prośbą o konsultację.

Oddłużanie

Nasza kancelaria prawna, zgodnie z przyjętymi zasadami, dokonała darmowej analizy dokumentów. Poradziliśmy wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty. Inaczej sprawa zapewne niebawem trafiłaby do komornika a to kompletnie zrujnowałoby sytuację finansową naszej Klientki. Pani Barbara przystała na warunki współpracy, przystąpiliśmy zatem do działania.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie przeciwko Profi Credit, okazał się strzałem w dziesiątkę. Sąd oddalił powództwo w całości. Wizja komornika już nie będzie dręczyła Pani Barbary.

Kancelaria prawna  – oddłużanie

Kancelaria prawna, która zajmuje się oddłużaniem to miejsce stworzone dla osób, które z różnych powodów wpadły w tarapaty finansowe i potrzebują pomocy, aby z nich wybrnąć.

– Zawsze stajemy po stronie osób zadłużonych, oferując im praktyczną pomoc prawną. Jak widać warto zdać się na specjalistów. – opowiada Adwokat Michał Szantar prowadzący sprawę Pani Barbary.

Aby się z nami skontaktować wystarczy napisać na: pomoc@portal-dluznika.pl

Zapraszamy także na nasz profil na portalu Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: