Dostałeś nakaz zapłaty? Nie chowaj go do szuflady! Broń się! Prezentujemy kolejną wygraną sprawę na blisko 40 000 zł

Najpierw było wezwanie do zapłaty, gdy Fast Finance przejął dług. Pan Karol zgłosił się do nas, gdy wierzyciel wtórny poszedł o krok dalej i uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Nasz Klient przezornie zrobił najważniejszy krok – pokazał dokumenty specjalistom! 

Wierzyciel: Fast Finance
Wysokość długu: 39.812,54 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Fast Finance wezwanie do zapłaty

Fast Finance to firma zajmująca się windykacją i skupowaniem wierzytelności. Oznacza to, że spółka kupuje długi od instytucji finansowych i firm pożyczkowych, a następnie sama egzekwuje ich spłatę od dłużnika. Pan Karol najpierw otrzymał wezwanie do zapłaty, a później nakaz zapłaty wprost z sądu. Mężczyzna postanowił skorzystać z pomocy doświadczonych prawników, którzy zajmują się podobnymi sprawami. Trafił na nas, dzięki rekomendacji przyjaciela.

Darmowa konsultacja prawna i darmowa analiza dokumentów procesowych

 Naszym standardowym działaniem jest konsultacja prawna i wnikliwa analiza dokumentów związanych ze sprawą Klienta. Jest to wstępne działanie, które daje nam obraz i rozeznanie w sytuacji oraz umożliwia zastanowienie się nad możliwościami działania. Nasza kancelaria oferuje analizę dokumentów za darmo. Dopiero po wstępnej rozmowie Klient może się zdecydować (lub nie) na nasze usługi. Wtedy też wyjaśniamy dokładnie zasady współpracy. Pan Karol zdecydował się podpisać z nami umowę, dzięki czemu przyjęliśmy pełnomocnictwo i przygotowaliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Nasza interwencja okazała się skuteczna – powództwo zostało oddalone w całości.

Oddłużanie chwilówek – i nie tylko!

Portal Dłużnika to kancelaria prawna zajmująca się sprawami związanymi z zadłużeniem. Nasi specjaliści to wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Zakres naszych usług obejmuje m.in.:

  • Negocjacje z wierzycielami
  • Oddłużanie związane z chwilówkami
  • Sprawy sądowe
  • Sprawy związane z upadłością konsumencką

Aby się do nas zgłosić, wystarczy napisać na pomoc@portal-dluznika.pl i opisać swoją sprawę z podziałem na wierzyciela i wysokość długu.

Serdecznie zapraszamy do  polubienia naszego profilu:  https://web.facebook.com/portaldluznika/