Szybka pożyczka i problem z zadłużeniem gotowy

Pan Paweł skorzystał z oferty jednej z chwilówek dostępnych na naszym rynku. Niewielka pożyczka zmieniła się w spory problem – pomogliśmy i powództwo upadło w całości.

Wierzyciel: MDP Finance
Wysokość długu:
5934,22 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt:
Powództwo oddalone w całości

 Pożyczki online – zmora wielu dłużników

Chwilówki to szybkie pożyczki, które można zaciągnąć bez konieczności przedstawiania pełnej dokumentacji – najczęściej wystarczy tylko dowód osobisty. Pożyczkodawcy chętnie korzystają z możliwości jakie daje im Internet, wprowadzając na swoich stronach możliwość złożenie wniosku o pożyczkę całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Wątpliwości, czy pytania rozwiewa szybko konsultant dostępny zazwyczaj na czacie. Cały proces to szybka sprawa. Łatwość złożenia wniosku to wbrew pozorom duże zagrożenie – mogą to zrobić osoby niepowołane, które posiadają dowód kogoś innego, osoby nietrzeźwe, a nawet dzieci, które nie są do końca świadome kłopotów, w jakie mogą wpędzić w ten sposób bliskich.

 Szybka pożyczka pozabankowa i kłopoty gotowe

Pan Paweł zdecydował się na szybką pożyczkę pozabankową, aby podreperować swój domowy budżet, który mocno ucierpiał ze względu na różne, niezaplanowane wydatki. Kapitał pożyczki (czyli suma, którą faktycznie pożyczył) miała niewiele wspólnego z kwotą, jaka widniała na nakazie zapłaty. Wierzyciel wystąpił z pozwem przeciwko naszemu Klientowi. Oznacza to po prostu, że zaczął starania aby sprawę skierować do egzekucji komorniczej. Pan Paweł zgłosił się do nas z prośbą o pomoc.

 Nakaz zapłaty i nasz sprzeciw

Sprawa Pana Pawła była podobna do wszystkich innych spraw związanych z oddłużaniem chwilówek – wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Ponownie okazało się to właściwym posunięciem, ponieważ sąd oddalił powództwo w całości. A to z kolei oznacza, że nasz Klient nie spotka się z komornikiem, ponieważ wierzyciel nie będzie mógł wystąpić o egzekucję komorniczą.

Kancelaria prawna – sprawy związane z długami

Kancelaria prawna, która prowadzi Portal Dłużnika jest zlokalizowana w centrum Łodzi, ale przyjmuje sprawy na terenie całej Polski. Prawnicy z naszego zespołu posiadają wiedzę i doświadczenie w sprawach oddłużeniowych. Zawsze stajemy po stronie dłużnika. Oferujemy darmową analizę dokumentów.

Aby się z nami skontaktować wystarczy napisać na pomoc@portal-dluznika.pl

Serdecznie zapraszamy do  polubienia naszego profilu:  https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: