Ultimo NSFIZ uzyskuje sądowy nakaz zapłaty, a po sprzeciwie powództwo upada

Ultimo NFSIZ kupuje długi od instytucji i firm finansowych. Następnie dochodzi ich spłaty bezpośrednio od dłużników. Pan Jacek otrzymał pismo informujące o pozwie Ultimo w sprawie na 3669 zł.

Wierzyciel: Ultimo NSFIZ
Wysokość długu: 3669,78
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka i szybko rosnący dług

Chwilówka przez Internet to błyskawiczny zastrzyk gotówki, który trzeba równie szybko spłacić, aby zobowiązanie nie zmieniło się w rosnący dług. Niestety Pan Jacek nie zdążył spłacić całości, a firma pożyczkowa sprzedała zadłużenie funduszowi Ultimo. Wierzyciel wtórny z kolei wystąpił o sądowy nakaz zapłaty i uzyskał go. W tym momencie historia zaczęła nabierać tempa i Pan Jacek wiedział już, że nie może pozostawić jej samej sobie. Gdyby to zrobił, zapewne sprawa niebawem trafiłaby do komornika.

Konsultacja prawna – długi

Mężczyzna zgłosił się do nas za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zanim to zrobił, przeczytał niemal wszystkie opisy prowadzonych przez nas spraw związanych z Ultimo NSFIZ. Nasi prawnicy dokonali darmowej analizy dokumentów i zaproponowali konkretne rozwiązanie. Pan Jacek zdecydował się na nasze usługi, podpisując umowę i zgodę na pełnomocnictwo. Dalej sprawa potoczyła się tak jak się spodziewaliśmy – powództwo Ultimo NSFIZ zostało oddalone w całości. .

Kancelaria oddłużeniowa

Portal Dłużnika to zespół prawników, którzy od ponad 10 lat udzielają konsultacji prawnej oraz biorą udział w sprawach związanych z zadłużeniem. Reprezentujemy Klientów podczas negocjacji z wierzycielami oraz – jeśli jest to konieczne – przyjmując pełnomocnictwo w procesach sądowych.

Na swojej stronie opisujemy sprawy, które rozwiązaliśmy, natomiast na Facebooku dzielimy się prostymi wskazówkami i poradami dotyczącymi np. tego, jak postępować w przypadku, gdy windykator staje się zbyt nachalny lub w jaki sposób ograniczyć swoje wydatki oraz skutecznie oszczędzać pieniądze. Serdecznie zapraszamy do  polubienia naszego profilu:  https://web.facebook.com/portaldluznika/

Aby się z nami skontaktować wystarczy napisać na: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: