Oddłużanie osób prywatnych. Powództwo TAKTO NSFIZ oddalone w całości po naszym sprzeciwie

Oddłużanie osób prywatnych – nasza kancelaria zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z zadłużeniem osób prywatnych. Za nami kolejna wygrana sprawa z powództwa funduszu TAKTO NSFIZ.

Wierzyciel: TAKTO NSFIZ
Wysokość długu: 3433,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Długi nie do spłacenia  – co robić?

Pan Tomasz znalazł się w trudnej sytuacji, po tym jak wziął chwilówkę, która jeszcze wtedy wydawała mu się wręcz niewinna. W obliczu utraty pracy niewielkie zadłużenie stało się jednak długiem nie do spłacenia. Okazało się, że Pan Tomasz zaciągnął bardzo drogą pożyczkę mimo że wypłacona kwota była dość niewielka. Następnie firma pożyczkowa sprzedała dług funduszowi sekurytyzacyjnemu, a ten automatycznie stał się wierzycielem wtórnym dla Pana Tomasza i zażądał spłaty długu.

- Pan Tomasz dowiedział się, że oferujemy darmową analizę dokumentów i zgłosił się z prośbą o pomoc. Prawnicy z naszej Kancelarii zawsze szczegółowo zapoznają się z dokumentami zanim wdadzą się w spór sądowy – opowiada współpracujący z nami adwokat.

Oddłużanie osób prywatnych

Jako kancelaria, która zajmuje się przede wszystkim oddłużaniem osób prywatnych, przyjęliśmy tę sprawę. Pan Tomasz zgodził się na przedstawione przez nas warunki współpracy – zapłata tylko w przypadku wygranej. Mogliśmy zatem w jego imieniu, pełniąc rolę pełnomocnika, złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty. Po raz kolejny okazało się to dobrym posunięciem – sąd oddalił powództwo w całości. Dzięki temu Pan Tomasz nie musi obawiać się spotkania z komornikiem.

Oddłużanie Łódź

Portal Dłużnika to miejsce, w którym kancelaria oddłużeniowa opisuje prowadzone sprawy. Nigdy nie podajemy danych naszych Klientów, dbając o ich prywatność. Nasza siedziba mieści się w Łodzi, ale ze względu na liczny zespół i wypracowany przez lata model pracy pozwalający nam działać jednocześnie w różnych miejscach, przyjmujemy sprawy na terenie całej Polski. Aby się z nami skontaktować wystarczy napisać na pomoc@portal-dluznika.pl opisując swój przypadek z podziałem na wierzyciela oraz wysokość długu. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości, często dopytując o szczegóły.

 

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy