Zadłużenie w Profi Credit, czyli jak szybka pożyczka zmienia się w poważny problem

Trafiła do nas kolejna sprawa z powództwa Profi Credit. Wierzyciel otrzymał nakaz zapłaty przeciwko naszemu Klientowi wobec czego musieliśmy zareagować. Wnieśliśmy zarzuty w postępowaniu nakazowym...

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:
13.934,65 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Dług w Profi Credit

Dług Pana Jakuba wynikający z szybkiej pożyczki wziętej w firmie pożyczkowej Profi Credit, w momencie gdy Klient się do nas zgłosił, wynosił kilka złotych ponad 10 000 zł. Z doliczonymi kosztami procesu kwota urosła do 13.934 złotych – spora różnica, prawda? Nic więc dziwnego, że mężczyzna się zirytował i postanowił, że „nie odpuści” firmie. Zgłosił się do nas z prośbą o konsultację i podjęcie działań obronnych. Dokonaliśmy analizy dokumentów. Wyjaśniliśmy też Klientowi co może zrobić w momencie, gdy wydany został już nakaz zapłaty. Podpisaliśmy umowę, przyjęliśmy pełnomocnictwo i podjęliśmy się obrony Pana Jakuba przed roszczeniami powoda.

Powództwo oddalone, komornika nie będzie!

Dzięki naszej interwencji, sąd oddalił powództwo w całości co oznacza, że Klient nie będzie miał problemów z komornikiem w roli głównej. Nakaz zapłaty pozostawiony sam sobie, skutkowałby wnioskiem wierzyciela o egzekucję komorniczą. Właśnie dlatego wniesienie sprzeciwu lub zarzutów jest tak ważne – może zatrzymać niekorzystny bieg wydarzeń i uchronić dłużnika przed komornikiem.

Kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Siedziba naszej kancelarii mieści się w Łodzi, ale nasz zespół działa na terenie całego kraju – między innymi z tego względu, nasza ekipa jest tak liczna. Prowadzimy kilka tysięcy spraw równolegle. Dzięki temu możemy pomóc wielu osobom w tym samym czasie. W sprawach związanych z długami, szybkość działania odgrywa kluczową rolę – czasem trzeba poczekać, innym razem musimy wkroczyć do akcji od razu. Z tego względu jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami.

Aby się do nas zgłosić wystarczy napisać na pomoc@portal-dluznika.pl rozpisując zobowiązania z podziałem na nazwę wierzyciela oraz kwotę do spłaty. Staramy się odpisywać od razu, nie odkładając spraw na później.

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy