• Home
  • Chwilówki
  • Zadłużenie w Profi Credit, czyli jak szybka pożyczka zmienia się w poważny problem

Zadłużenie w Profi Credit, czyli jak szybka pożyczka zmienia się w poważny problem

Trafiła do nas kolejna sprawa z powództwa Profi Credit. Wierzyciel otrzymał nakaz zapłaty przeciwko naszemu Klientowi wobec czego musieliśmy zareagować. Wnieśliśmy zarzuty w postępowaniu nakazowym…

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:
13.934,65 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Dług w Profi Credit

Dług Pana Jakuba wynikający z szybkiej pożyczki wziętej w firmie pożyczkowej Profi Credit, w momencie gdy Klient się do nas zgłosił, wynosił kilka złotych ponad 10 000 zł. Z doliczonymi kosztami procesu kwota urosła do 13.934 złotych – spora różnica, prawda? Nic więc dziwnego, że mężczyzna się zirytował i postanowił, że „nie odpuści” firmie. Zgłosił się do nas z prośbą o konsultację i podjęcie działań obronnych. Dokonaliśmy analizy dokumentów. Wyjaśniliśmy też Klientowi co może zrobić w momencie, gdy wydany został już nakaz zapłaty. Podpisaliśmy umowę, przyjęliśmy pełnomocnictwo i podjęliśmy się obrony Pana Jakuba przed roszczeniami powoda.

Powództwo oddalone, komornika nie będzie!

Dzięki naszej interwencji, sąd oddalił powództwo w całości co oznacza, że Klient nie będzie miał problemów z komornikiem w roli głównej. Nakaz zapłaty pozostawiony sam sobie, skutkowałby wnioskiem wierzyciela o egzekucję komorniczą. Właśnie dlatego wniesienie sprzeciwu lub zarzutów jest tak ważne – może zatrzymać niekorzystny bieg wydarzeń i uchronić dłużnika przed komornikiem.

Kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Siedziba naszej kancelarii mieści się w Łodzi, ale nasz zespół działa na terenie całego kraju – między innymi z tego względu, nasza ekipa jest tak liczna. Prowadzimy kilka tysięcy spraw równolegle. Dzięki temu możemy pomóc wielu osobom w tym samym czasie. W sprawach związanych z długami, szybkość działania odgrywa kluczową rolę – czasem trzeba poczekać, innym razem musimy wkroczyć do akcji od razu. Z tego względu jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami.

Aby się do nas zgłosić wystarczy napisać na pomoc@portal-dluznika.pl rozpisując zobowiązania z podziałem na nazwę wierzyciela oraz kwotę do spłaty. Staramy się odpisywać od razu, nie odkładając spraw na później.

Dokumenty w tej sprawie: