• Home
  • Chwilówki
  • Sprawa sądowa z Aasa Polska i sankcja kredytu darmowego w praktyce

Sprawa sądowa z Aasa Polska i sankcja kredytu darmowego w praktyce

Aasa Polska to firma oferująca szybkie pożyczki. Pan Radosław skorzystał z oferty pożyczkodawcy i gdy sprawa trafiła do sądu powództwo zostało niemal w całości oddalone… Dlaczego? Poniżej wyjaśnienia.

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: 2239,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w znacznej części, sankcja kredytu darmowego

Pożyczka w Aasa Polska

Aasa Polska oferuje szybkie pożyczki, o które można wnioskować przez Internet. Pan Radosław skorzystał z oferty. Mężczyzna nie zdążył spłacić całości zobowiązania, a firma Aasa Polska wystąpiła o sądowy nakaz zapłaty. Zgłaszając się do nas nie wiedział jeszcze, że istnieje możliwość podniesienia sankcji kredytu darmowego w związku z brakami w umowie pożyczki. Efekt? Pan Radosław ma dopłacić kilkaset złotych do niespłaconej kwoty kapitału. W pozostałym zakresie roszczenie zostało oddalone. Nie będzie trzeba go spłacać. Inaczej mówiąc, Pan Radosław otrzymał pożyczkę 0% 🙂

Problem z zadłużeniem? Zgłoś się do nas

Nasza kancelaria oddłużeniowa specjalizuje się w sprawach związanych z długami. Pomagamy w różnych sytuacjach – gdy windykacja nie daje dłużnikowi chwili wytchnienia, gdy firma pożyczkowa wystąpi z pozwem przeciwko dłużnikowi, w momencie wypowiedzenia umowy przez bank, parabank lub inną instytucję. Działamy negocjując z wierzycielami lub przyjmując pełnomocnictwo w sprawach procesowych.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Zapraszamy także na nasz profil na portalu Facebook – https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: