Sprawa sądowa z Aasa Polska i sankcja kredytu darmowego w praktyce

Aasa Polska to firma oferująca szybkie pożyczki. Pan Radosław skorzystał z oferty pożyczkodawcy i gdy sprawa trafiła do sądu powództwo zostało niemal w całości oddalone... Dlaczego? Poniżej wyjaśnienia.

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: 2239,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w znacznej części, sankcja kredytu darmowego

Pożyczka w Aasa Polska

Aasa Polska oferuje szybkie pożyczki, o które można wnioskować przez Internet. Pan Radosław skorzystał z oferty. Mężczyzna nie zdążył spłacić całości zobowiązania, a firma Aasa Polska wystąpiła o sądowy nakaz zapłaty. Zgłaszając się do nas nie wiedział jeszcze, że istnieje możliwość podniesienia sankcji kredytu darmowego w związku z brakami w umowie pożyczki. Efekt? Pan Radosław ma dopłacić kilkaset złotych do niespłaconej kwoty kapitału. W pozostałym zakresie roszczenie zostało oddalone. Nie będzie trzeba go spłacać. Inaczej mówiąc, Pan Radosław otrzymał pożyczkę 0% 🙂

Problem z zadłużeniem? Zgłoś się do nas

Nasza kancelaria oddłużeniowa specjalizuje się w sprawach związanych z długami. Pomagamy w różnych sytuacjach – gdy windykacja nie daje dłużnikowi chwili wytchnienia, gdy firma pożyczkowa wystąpi z pozwem przeciwko dłużnikowi, w momencie wypowiedzenia umowy przez bank, parabank lub inną instytucję. Działamy negocjując z wierzycielami lub przyjmując pełnomocnictwo w sprawach procesowych.

Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Zapraszamy także na nasz profil na portalu Facebook – https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy