BOŚ Bank  nie uzupełnił braków pozwu

Wnieśliśmy sprzeciw w sprawie z powództwa BOŚ. Wierzyciel został zobowiązany do uzupełnienia braków pozwu, ale tego nie zrobił – postępowanie zostało zatem umorzone.

Wierzyciel: Bank Ochrony Środowiska S.A.
Wysokość długu:
41.288,78 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt:
Postępowanie umorzone

BOŚ Bank – sprawa Klienta na ponad 40 tysięcy zł długu

Pan Kacper skorzystał z oferty kredytowej BOŚ Banku. Niestety los nie był dla niego łaskawy… Możemy napisać jedynie, że konieczne wydatki znacznie przerosły możliwości finansowe Pana Kacpra, w związku z czym nie mógł spłacić swojego zobowiązania w całości. W momencie, gdy mężczyzna otrzymał pismo informujące o tym, że BOŚ Bank wystąpił na drogę sądową, natychmiast zgłosił się do nas.

Pomoc prawna w przypadku długów

Kancelaria oddłużeniowa, prowadząca Portal Dłużnika, ma na swoim koncie tysiące wygranych spraw. Do każdej podchodzimy jednak indywidualnie. Wielu klientów myśl, że jeżeli powodem jest Bank to właściwie nie ma możliwości obrony, a to często nieprawda. Z bankami także można się skutecznie procesować i często wygrać. W sprawie Kacpra istniało duże prawodpodobieństwo, że powództwo Banku było przedwczesne – opowiada jeden z adwokatów zajmujących się sprawą.

Uzupełnienie braków pozwu

W odpowiedzi na nasz krok, Sąd zobowiązał powoda (BOŚ Bank) do uzupełnienia braków pozwu w określonym terminie. Bank tego nie zrobił wobec czego sąd umorzył postępowanie w sprawie. Nasz Klient nie musi obawiać się komornika.

Portal Dłużnika – usługi prawne

Portal Dłużnika, to tak naprawdę kancelaria prawna specjalizująca się w oddłużaniu; posiadamy zespół specjalistów (przede wszystkim adwokatów i radców prawnych) zajmujących się sprawami związanymi z zadłużeniem. Oferujemy darmową analizę dokumentów procesowych, dojazd na terenie całego kraju i rzetelne podejście do każdej sprawy.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Zapraszamy także na nasz profil na portalu Facebook - https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy