Pożyczka w SKOKu  Stefczyka – ugoda po wypowiedzianej umowie i obniżenie miesięcznych rat

Są jeszcze na tym świecie wierzyciele z którymi można spokojnie i bez nerwów podpisać porozumienie. Nie trzeba od razu do sądu, komornika... Pożyczka w SKOKu Stefczyka okazała się dla Państwa M. niemożliwa do spłacenia w terminie. Nasza kancelaria zajęła się sprawą, co zaowocowało ugodą.

Wierzyciel: SKOK Stefczyka
Wysokość długu: 6.396,54 zł
Zadanie:
Negocjacje z wierzycielem
Efekt:
Ugoda z wierzycielem

Pożyczka w SKOKu Stefczyka

Państwo M. postanowili skorzystać z oferty SKOKu Stefczyka i zdecydowali się na pożyczkę. Spełnili wszystkie warunku i otrzymali pieniądze. Niestety, z różnych powodów nie byli w stanie spłacić zobowiązania na czas. Właściwie do zapłaty została sama końcówa – kilka tysięcy złotych, z którymi Państwo M. nie byli w stanie sobie poradzić. SKOK wypowiedział umowę, a Państwo M. postanowili działać – zależało im na tym, aby jak najszybciej rozwiązać sytuację... Zgłosili się do nas z prośbą o pomoc.

Wypowiedziana umowa pożyczki

Po zapoznaniu się ze sprawą postanowiliśmy po raz kolejny spróbować swoich sił w negocjacjach z wierzycielem. Pomimo wypowiedzianej umowy rozpoczęliśmy rozmowy. Okazało się, że szczere chęci i wykazanie woli spłaty zobowiązania to w tym wypadku wystarczające argumenty. SKOK Stefczyka zgodził się na nasze propozycje – Państwo M. podpisali ugodę, na mocy której ich zobowiązanie zostało rozłożone na przystępne miesięczne raty po ok. 200 złotych każda. Nasi Klienci spłacą dług bez obaw o proces sądowy, czy spotkanie z komornikiem lub windykatorem. To kolejny dowód na to, że warto rozmawiać!!

Kłopoty z długami – pomoc prawna

Pomoc prawna w przypadku spraw związanych z zadłużeniem jest często niezbędna. Klienci, w obawie przed utratą majątku, bojąc się pogorszyć sprawę jeszcze bardziej, rzadko podejmują negocjacje z wierzycielami. Rzetelna rozmowa z wierzycielem oraz sensowne propozycje spłaty to często klucz do sukcesu. Jeśli Ty także masz kłopoty, zgłoś się do nas pisząc na: pomoc@portal-dluznika.pl

Zapraszamy także na nasz profil na portalu Facebook - https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy