Takto NSFIZ przegrywa z nami w sądzie. Powództwo oddalone w całości

Reprezentowaliśmy naszego Klienta w kolejnej sprawie z powództwa Takto NSFIZ. Sąd nie miał wyjścia i oddalił powództwo funduszu w całości.

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 9110,23 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Takto NSFIZ przejmuje dług

 Takto NSFIZ przejął dług Pana Andrzeja i uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Oznacza to, że fundusz postanowił dochodzić roszczenia na drodze prawnej. Tak się jednak składa, że mężczyzna zgłosił się do nas po pomoc, a my pokrzyżowaliśmy plany wierzyciela. Przyjęliśmy pełnomocnictwo i wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty – każdy dłużnik ma do tego pełne prawo. Pan Andrzej początkowo sceptycznie podchodził do naszego optymistycznego nastawienia, ale szybko zmienił zdanie…

Powództwo oddalone w całości

Sąd rozpoznał sprawę i oddalił powództwo w całości, zasądzając na rzecz naszego Klienta 1817 zł. Nasz Klient nie musi już obawiać się komornika. Dokładnie tego chcieliśmy uniknąć i się udało!

Oddłużamy

Nasza kancelaria oddłużeniowa od ponad 13 lat udziela praktycznej pomocy prawnej osobom, które wpadły w długi. Oferujemy darmową analizę dokumentów, na podstawie której oceniamy możliwości, jakie można podjąć w celu poprawienia sytuacji Klienta. Siedziba naszej kancelarii mieści się w Łodzi, ale oferujemy pomoc na terenie całego kraju.

Aby się z nami skontaktować wystarczy napisać na pomoc@portal-dluznika.pl. Najlepiej już w pierwszym emailu wypisać zobowiązania z podziałem na wierzyciel – kwota do spłaty. Na pewno odpowiemy!

Na swoim profilu na Facebooku dzielimy się wskazówkami i poradami, wyjaśniamy pojęcia prawno-finansowe i przedstawiamy wygrane sprawy. Zapraszamy - https://web.facebook.com/portaldluznika/.

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy