Takto NSFIZ przegrywa z nami w sądzie. Powództwo oddalone w całości

Reprezentowaliśmy naszego Klienta w kolejnej sprawie z powództwa Takto NSFIZ. Sąd nie miał wyjścia i oddalił powództwo funduszu w całości.

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 9110,23 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Takto NSFIZ przejmuje dług

 Takto NSFIZ przejął dług Pana Andrzeja i uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Oznacza to, że fundusz postanowił dochodzić roszczenia na drodze prawnej. Tak się jednak składa, że mężczyzna zgłosił się do nas po pomoc, a my pokrzyżowaliśmy plany wierzyciela. Przyjęliśmy pełnomocnictwo i wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty – każdy dłużnik ma do tego pełne prawo. Pan Andrzej początkowo sceptycznie podchodził do naszego optymistycznego nastawienia, ale szybko zmienił zdanie…

Powództwo oddalone w całości

Sąd rozpoznał sprawę i oddalił powództwo w całości, zasądzając na rzecz naszego Klienta 1817 zł. Nasz Klient nie musi już obawiać się komornika. Dokładnie tego chcieliśmy uniknąć i się udało!

Oddłużamy

Nasza kancelaria oddłużeniowa od ponad 13 lat udziela praktycznej pomocy prawnej osobom, które wpadły w długi. Oferujemy darmową analizę dokumentów, na podstawie której oceniamy możliwości, jakie można podjąć w celu poprawienia sytuacji Klienta. Siedziba naszej kancelarii mieści się w Łodzi, ale oferujemy pomoc na terenie całego kraju.

Aby się z nami skontaktować wystarczy napisać na pomoc@portal-dluznika.pl. Najlepiej już w pierwszym emailu wypisać zobowiązania z podziałem na wierzyciel – kwota do spłaty. Na pewno odpowiemy!

Na swoim profilu na Facebooku dzielimy się wskazówkami i poradami, wyjaśniamy pojęcia prawno-finansowe i przedstawiamy wygrane sprawy. Zapraszamy – https://web.facebook.com/portaldluznika/.

Dokumenty w tej sprawie: