• Home
  • Chwilówki
  • Profi Credit i kolejne powództwo oddalone w całości
portfel, karta kredytowa

Profi Credit i kolejne powództwo oddalone w całości

Profi Credit udzieliło Pani Danucie niewielkiej pożyczki… Dług urósł do ponad 16 tysięcy złotych. Kobieta otrzymała nakaz zapłaty i zgłosiła się do nas. Po analizie dokumentów postanowiliśmy działać.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:
16.220,78 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt:
Powództwo oddalone w całości

Profi Credit – pożyczka od ręki

Profi Credit udzielił naszej Klientce szybkiej pożyczki. Pani Danuta nie spodziewała się wtedy, że sytuacja tak szybko wymknie się spod kontroli. Zachwiania w życiu prywatnym uniemożliwiły kobiecie spłatę całości na czas. Dług w końcu przekroczył 16 tysięcy złotych, a Pani Danuta otrzymała sądowy nakaz zapłaty.

Konsultacja prawnicza – oddłużanie

O sprawie Pani Danuty dowiedzieliśmy się dzięki wiadomości, jaką wysłała do nas pisząc na pomoc@portal-dluznika.pl. Klientka była pełna nadziei ze względu na mnogość podobnych spraw, które mamy za sobą. Szybko okazało się, że i w tym wypadku możemy skutecznie pomóc. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd oddalił powództwo w całości. Profi Credit zwróci 3634 zł za koszty procesu.

Ponad 10 lat doświadczenia

Zespół naszych prawników to doświadczeni specjaliści oraz aplikanci, którzy zdobywają doświadczenie ucząc się od najlepszych. Od ponad 10 lat zajmujemy się sprawami związanymi z zadłużeniem. Podejmujemy się negocjacji z wierzycielami oraz reprezentacji Klientów w sądzie. Na łamach Portalu Dłużnika opisujemy niektóre wygrane sprawy ale zapewniamy że wygranych spraw jest dużo więcej. Nigdy nie podajemy danych naszych Klientów, szanując ich prywatność. Mamy za sobą tysiące rozwiązanych spraw – zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz pomocy. Zobaczymy, co da się zrobić! – zachęca Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: