Profi Credit uzyskało nakaz zapłaty przeciwko naszej Klientce. Nie dopuściliśmy do rozwoju wydarzeń – powództwo oddalone w całości

Profi Credit, firma udzielająca szybkich pożyczek, po raz kolejny spotkała się ze sprzeciwem od nakazu zapłaty, który uniemożliwił jej dochodzenie roszczeń na drodze egzekucji sądowej. Obroniliśmy Klientkę, której zadłużenie wyniosło prawie 15 tysięcy złotych.

Wierzyciel: Profi Credit Sp. z o.o.
Wysokość długu: 14.893,89 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Spirala zadłużenia

Pani Basia to kolejna osoba, która wpadła w typową spiralę zadłużenia. Zaczęło się od pożyczki na remont pokoju. Kolejna chwilówka miała pokryć sumę brakującą do spłaty tej pierwszej i tak w kółko… W końcu była póżyczka w Profi Credit. Oczywiście nasza Klientka pożyczony kapitał już dawno spłaciła, natomiast pożyczkodawca domagał się jeszcze kwoty 15 tys. złotych. W końcu sprawa trafiła do sądu, gdzie firma Profi Credit uzyskała sądowy nakaz zapłaty.

Zarzuty od nakazu zapłaty

Nasi adwokaci wnieśli sprzeciw od nakazu zapłaty, który spowodował dokładnie to, czego oczekiwaliśmy – powództwo zostało oddalone w całości, a Pani Basia otrzyma 3617 złotych tytułem zwrotu kosztów postępowania. Teraz Profi Credit nie może już wystąpić z wnioskiem o egzekucję komorniczą.

Walka z długami

Jak można skorzystać z usług naszej kancelarii? Wystarczy opisać swoją sprawę wysyłając ją do nas na maila pomoc@new.portal-dluznika.pl – odpowiadamy na wszystkie wiadomości, proponując konkretne rozwiązania oraz opisując dalsze etapy współpracy.

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy