Lindorff S.A. – obroniliśmy naszego Klienta przed nakazem zapłaty

Lindorff S.A. to firma windykacyjna skupująca długi. Dług Pana Tomasza z czasem trafił do sądu. Nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty, a my wnieśliśmy od niego sprzeciw. Skończyło się dobrze – powództwo oddalone w całości.

Wierzyciel: Lindorff S.A.
Wysokość długu: 1845,33 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Lindorff kupuje dług

Lindorff S.A. kupił dług Pana Tomasza i otrzymał sądowy nakaz zapłaty. Zadłużenie mężczyzny wyniosło ok. 1850 złotych, co dla niektórych jest niewielką sumą, a dla innych naprawdę dużym wyzwaniem finansowym. Nasz Klient nie mógł sobie pozwolić na spłatę tego zobowiązania tym bardziej, że kwestionował zasadność tego roszczenia. Gdy sprawa trafiła do sądu Pan Tomasz zwrócił się do nas o pomoc.

Standardem w naszej kancelarii oddłużeniowej, jest przeprowadzenie dokładnej analizy dokumentów związanej z daną sprawą. Dzięki temu wiemy, jakie podjąć dalej kroki. W przypadku sprawy Pana Tomasza wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Poskutkowało – powództwo zostało oddalone w całości.

Powództwo oddalone w całości

Roszczenie firmy Lindorff zostało oddalone. Pan Tomasz odczuł dużą ulgę. Nie musi się także obawiać spotkania z komornikiem. My z kolei możemy świętować następny sukces, którym jest nie tylko wygrana sprawa, ale przede wszystkim spokój naszego Klienta.

Bronimy bez względu na wysokość długu

Kancelaria oddłużeniowa prowadząca Portal Dłużnika przyjmuje sprawy związane z bardzo zawiłymi sytuacjami finansowymi i dużymi kwotami rzędu setek tysięcy oraz te, które części osób wydają się „błahe”. Dla nas nie ma znaczenia wysokość długu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla jednej osoby 100 złotych to nic, a dla innej bardzo duża suma, która może pomóc przetrwać. Nie oceniamy nikogo ze względu na zawartość portfela, ale przez pryzmat intencji oraz szczerości. Chcemy pomagać osobom, które naprawdę tego potrzebują. Część spraw prowadzimy pro bono – wychodzimy z otwartymi ramionami do Klienta.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: