Opłata egzekucyjna obniżona o 4100 zł

Komornik rozlicza koszty umorzonej egzekucji wraz z ostatnią czynnością. Pani Ela zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc, gdy komornik wezwał ją do zapłaty blisko 9700 zł. Udało nam się obniżyć kwotę należną komornikowi o ponad 4000 zł.

Wierzyciel: Bank PEKAO S.A.
Wysokość długu: 9672.67 zł
Zadanie: Skarga / wniosek o miarkowanie kosztów egzekucji
Efekt: Obniżenie kosztów egzekucji o blisko 50%

Dług w banku

Zadłużenie Pani Elżbiety to wynik niespłaconego kredytu oraz wypowiedzianej umowy kredytowej przez Bank PEKAO S.A. Bank wystąpił o sądowy nakaz zapłaty, uzyskał go i po uprawomocnieniu sprawa trafiła do komornika. Egzekucja trwała jakiś czas, na koniec komornik postanowił rozliczyć koszty swoich działań. Pani Elżbieta prawie spadła z krzesła jak zobaczyła kwotę 9700 zł którą miała jeszcze zapłacić. Doprowadziliśmy do obniżenia opłaty z blisko 9700 do ok. 5600 zł.

Kancelaria oddłużeniowa, Łódź

Mamy siedzibę w Łodzi, ale zajmujemy się sprawami na obszarze całego kraju. Od przeszło dekady oddłużamy Polaków, zawsze stając w ich obronie. Zawsze walczymy o jak najkorzystniejsze rozwiązanie sprawy z perspektywy naszych Klientów.
Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy