Kolejne powództwo Profi Credit oddalone

Firma pożyczkowa Profi Credit ponownie spotkała się z naszym sprzeciwem od nakazu zapłaty. Tym razem broniliśmy Pani Dagmary, której dług wynosił blisko 9 tysięcy złotych.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 8933,86 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka na spłatę innych pożyczek

Szybka pożyczka jest kuszącą opcją dla osób, które potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki – kto z nas nie był w takiej sytuacji? Czasem brakuje nam środków na prezent dla bliskich, innym razem chcemy sobie sprawić coś wystrzałowego, albo źle rozłożyliśmy wydatki, a rachunki przecież trzeba opłacić… Pani Dagmara sięgnęła jednak po pożyczkę, żeby opłacić inne zobowiązania, których nie regulowała. Skorzystała z oferty firmy Profi Credit.

Sprawa trafiła do sądu

Pani Dagmara nie zdążyła spłacić całości zobowiązania. W końcu Profi Credit uzyskało sądowy nakaz zapłaty na prawie 9 tysięcy złotych! Wtedy nasza Klientka zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc – dokonaliśmy analizy dokumentów. Wspólnie postanowiliśmy powalczyć o oddalenie powództwa. Przygotowaliśmy zarzuty od nakazu zapłaty. Na tej podstawie są oddalił powództwo w całości, a Pani Dagmara nie musi już ze strachem w oczach oczekiwać wizyty komornika.

Skuteczne oddłużanie

Od ponad 10 lat oddłużamy Polaków, reprezentując ich w sądzie lub podczas rozmów z wierzycielami celem restrukturyzacji umów kredytowych lub warunków spłaty pożyczki. Zawsze stajemy po stronie Klienta.
Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy