Kolejne powództwo Profi Credit oddalone

Firma pożyczkowa Profi Credit ponownie spotkała się z naszym sprzeciwem od nakazu zapłaty. Tym razem broniliśmy Pani Dagmary, której dług wynosił blisko 9 tysięcy złotych.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 8933,86 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka na spłatę innych pożyczek

Szybka pożyczka jest kuszącą opcją dla osób, które potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki – kto z nas nie był w takiej sytuacji? Czasem brakuje nam środków na prezent dla bliskich, innym razem chcemy sobie sprawić coś wystrzałowego, albo źle rozłożyliśmy wydatki, a rachunki przecież trzeba opłacić… Pani Dagmara sięgnęła jednak po pożyczkę, żeby opłacić inne zobowiązania, których nie regulowała. Skorzystała z oferty firmy Profi Credit.

Sprawa trafiła do sądu

Pani Dagmara nie zdążyła spłacić całości zobowiązania. W końcu Profi Credit uzyskało sądowy nakaz zapłaty na prawie 9 tysięcy złotych! Wtedy nasza Klientka zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc – dokonaliśmy analizy dokumentów. Wspólnie postanowiliśmy powalczyć o oddalenie powództwa. Przygotowaliśmy zarzuty od nakazu zapłaty. Na tej podstawie są oddalił powództwo w całości, a Pani Dagmara nie musi już ze strachem w oczach oczekiwać wizyty komornika.

Skuteczne oddłużanie

Od ponad 10 lat oddłużamy Polaków, reprezentując ich w sądzie lub podczas rozmów z wierzycielami celem restrukturyzacji umów kredytowych lub warunków spłaty pożyczki. Zawsze stajemy po stronie Klienta.
Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie: