Ultimo NSFIZ cofa pozew po naszym sprzeciwie

Ultimo NSFIZ uzyskał sądowy nakaz zapłaty przeciwko naszemu Klientowi. Pan Tomasz powierzył nam pełnomocnictwo w sprawie i mogliśmy działać – nasz sprzeciw spowodował, że fundusz cofnął pozew.

Wierzyciel: Ultimo NSFIZ
Wysokość długu: 11.760,36 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powód cofnął pozew, umorzenie postępowania

Ponad 11 tysięcy zł długu

Dług Pana Tomasza przekroczył 11 tysięcy. Wysoka kwota wynikała z kredytu sprzed wielu wielu lat, którego Pan Tomasz nie był w stanie spłacić. Ultimo NSFIZ odkupiło dług i uzyskało sądowy nakaz zapłaty. Wtedy wnieśliśmy sprzeciw, a wobec cofnięcia pozwu postępowanie zostało umorzone.

Fundusz NSFIZ

– Niestandaryzowane fundusze sekurytyzacyjne działają w zasadzie tak samo, jak firmy windykacyjne. Odkupują długi, stając się wierzycielem wtórnym, po czym ubiegają się o ich zapłatę. W przypadku Pana Tomasza konieczne było przejrzenie dokumentów „prawniczym” okiem, aby przygotować skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Kancelaria oddłużeniowa, Łódź

Nasza kancelaria oddłużeniowa ma siedzibę w Łodzi, ale można się z nami skontaktować mailowo oraz telefonicznie. Działamy na terenie całego kraju tak więc z reprezentowaniem w innym mieście nie będzie problemu. Jeżeli borykacie się z rosnącym zadłużeniem i nie macie pomysłu na to, jak odwrócić bieg wydarzeń – napiszcie do nas. Służymy radą oraz pomocą prawną.
Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Po więcej wskazówek zapraszamy na nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: