Takto NSFIZ – znów stajemy na drodze funduszu w obronie Klientki

Takto NSFIZ po raz kolejny spotkał się z nami w sądzie. Tym razem sprawa dotyczyła Pani Żanety i długu na prawie 5 tysięcy złotych. Wierzyciel wtórny uzyskał sądowy nakaz zapłaty, ale szybko wnieśliśmy sprzeciw i sprawy nie ma. Powództwo upadło w całości.

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 4813,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Takto NSFIZ – wierzyciel wtórny przejmuje długi

Fundusz Takto NSFIZ przejął dług Pani Żanety, który wynikał z niespłaconej pożyczki w Takto Finanse. Wierzyciel wtórny uzyskał sądowy nakaz zapłaty i gdyby nasza Klientka nie zgłosiła się do nas na czas, fundusz zapewne szybko skierowałby sprawę do egzekucji komorniczej. Skutek byłby jeden – totalna i trwała niewypłacalność oraz zapewne pozostałe zobowiązania także by się wysypały. Na szczęście kobieta umówiła się z nami na spotkanie zaraz po tym, jak odebrała nakaz zapłaty.

Reprezentacja w Sądzie – walka z długami

Nasza kancelaria oddłużeniowa dokonała darmowej analizy dokumentów. Mieliśmy jasny obraz sytuacji i postanowiliśmy wnieść sprzeciw od nakazu. Sąd właściwie nie miał wyboru, tak jak prewidywaliśmy powództwo musiało zostać oddalone. Komornika nie będzie, a Pani Żaneta otrzyma 917 złotych za zwrot kosztów postępowania.

Kłopoty z długami – pomoc

Portal Dłużnika to miejsce, w którym opisujemy sprawy prowadzone przez naszą kancelarią oddłużeniową. Prawnicy mają swoją siedzibę w Łodzi, ale działają na terenie całego kraju. Aby uzyskać pomoc, wystarczy do nas napisać – w treści maila prosimy o jasne wyszczególnienie tego, kto jest wierzycielem i jaka jest wysokość długu. Odpowiadamy na każde zgłoszenie – dokonujemy analizy dokumentów, a na tej podstawie opracowujemy strategię działania. Pomagamy dłużnikom przebrnąć przez formalności prawne oraz uniknąć spotkań z komornikami. Podejmujemy się także negocjacji z wierzycielami celem restrukturyzowania warunków umowy, a także spraw o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: