Takto NSFIZ – znów stajemy na drodze funduszu w obronie Klientki

Takto NSFIZ po raz kolejny spotkał się z nami w sądzie. Tym razem sprawa dotyczyła Pani Żanety i długu na prawie 5 tysięcy złotych. Wierzyciel wtórny uzyskał sądowy nakaz zapłaty, ale szybko wnieśliśmy sprzeciw i sprawy nie ma. Powództwo upadło w całości.

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 4813,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Takto NSFIZ – wierzyciel wtórny przejmuje długi

Fundusz Takto NSFIZ przejął dług Pani Żanety, który wynikał z niespłaconej pożyczki w Takto Finanse. Wierzyciel wtórny uzyskał sądowy nakaz zapłaty i gdyby nasza Klientka nie zgłosiła się do nas na czas, fundusz zapewne szybko skierowałby sprawę do egzekucji komorniczej. Skutek byłby jeden – totalna i trwała niewypłacalność oraz zapewne pozostałe zobowiązania także by się wysypały. Na szczęście kobieta umówiła się z nami na spotkanie zaraz po tym, jak odebrała nakaz zapłaty.

Reprezentacja w Sądzie – walka z długami

Nasza kancelaria oddłużeniowa dokonała darmowej analizy dokumentów. Mieliśmy jasny obraz sytuacji i postanowiliśmy wnieść sprzeciw od nakazu. Sąd właściwie nie miał wyboru, tak jak prewidywaliśmy powództwo musiało zostać oddalone. Komornika nie będzie, a Pani Żaneta otrzyma 917 złotych za zwrot kosztów postępowania.

Kłopoty z długami – pomoc

Portal Dłużnika to miejsce, w którym opisujemy sprawy prowadzone przez naszą kancelarią oddłużeniową. Prawnicy mają swoją siedzibę w Łodzi, ale działają na terenie całego kraju. Aby uzyskać pomoc, wystarczy do nas napisać – w treści maila prosimy o jasne wyszczególnienie tego, kto jest wierzycielem i jaka jest wysokość długu. Odpowiadamy na każde zgłoszenie – dokonujemy analizy dokumentów, a na tej podstawie opracowujemy strategię działania. Pomagamy dłużnikom przebrnąć przez formalności prawne oraz uniknąć spotkań z komornikami. Podejmujemy się także negocjacji z wierzycielami celem restrukturyzowania warunków umowy, a także spraw o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy