• Home
  • Chwilówki
  • Profi Credit – zarzuty od nakazu zapłaty i powództwo oddalone w całości

Profi Credit – zarzuty od nakazu zapłaty i powództwo oddalone w całości

Profi Credit uzyskało sądowy nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla przeciwko Pani Agnieszce, która wpadła w typową spiralę zadłużenia, biorąc kolejne pożyczki na spłatę poprzednich. Wniesione przez nas zarzuty od nakazu zapłaty spowodowały oddalenie powództwa w całości.

Wierzyciel: Profi Credit.
Wysokość długu: 17.683,29 zł.
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty.
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości.

Zgubna pożyczka

Pani Agnieszka to młoda kobieta, która parę lat temu zdecydowała się na wzięcie pożyczki w firmie Profi Credit. Zrobiła to pochopnie, pod wpływem dużych emocji spowodowanych przez nagły obrót spraw w jej prywatnym życiu. Myślała także, że dzięki pożyczce uratuje swoją sytuację finansową. Niestety, nie tylko nie wyszła z długów, ale jeszcze bardziej w nie wpadła. W końcu firma pożyczkowa uzyskała sądowy nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowy z weksla.

Interwencja kancelarii oddłużeniowej

Nakaz zapłaty oznacza zazwyczaj jedno – spotkanie z komornikiem. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że niewiele osób jest w stanie zorganizować dużą sumę pieniędzy „na już” – a niestety termin na nakazie jest nieubłagany. Nasza kancelaria oddłużeniowa robi wszystko, aby do tego nie dopuścić. W przypadku tej sprawy poskutkowały skuteczne, rzeczowe zarzuty. Sąd uznał nasze stanowisko i oddalił powództwo w całości, zasądzając na rzecz naszej Klientki ponad 3 tysiące złotych tytułem zwrotu kosztów postępowania.

Powstrzymaj rosnące zadłużenie

Kancelaria oddłużeniowa, której sprawy są opisywane na Portalu Dłużnika działa nieprzerwanie od ponad 10 lat. Duże doświadczenie, wiedza i stale powiększający się zespół specjalistów, pozwoliły na wypracowanie skutecznej strategii działania oraz współpracy z klientami. Analiza dokumentów nic nie kosztuje, a kancelaria pobiera opłatę przede wszystkim w przypadku wygranej.

Nie wpędzamy Klientów w dodatkowe długi. Rozliczamy się na jasnych zasadach i działamy po to, aby wygrać. Nie zawsze się to udaje, ale zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy aby tak się stało. Około 80% podejmowanych przez nas spraw, kończy się sukcesem. – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciela kancelarii prawnej prowadzącej Portal Dłużnika.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: