Mały dług, duże zamieszanie - Telkom II FDM pozwał naszego Klienta o niecałe 850 zł

Dług oznacza komplikacje, a czasami także dużo niepotrzebnego stresu. Pan Radosław otrzymał pismo informujące o tym, że wierzyciel wtórny uzyskał sądowy nakaz zapłaty w sprawie 843 złotych długu. Ktoś powie" co to za dług?" Ktoś inny – trzeba się bronić!

Wierzyciel: Telkom II FDM
Wysokość długu: 843,37 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Umorzenie postępowania

Kilkaset złotych pożyczki

Pan Radosław wziął kilka lat temu niewielką pożyczkę. Niespłacone zobowiązanie zostało odkupione przez wierzyciela wtórnego, którym była w tym przypadku firma Telkom II FDM. Po jakimś czasie sąd wydał nakaz zapłaty  i sprawa trafiła do komornika.

Analiza dokumentów

Kancelaria oddłużeniowa zapoznała się z historią Pana Radosława oraz dokumentami dotyczącymi sprawy. Prawnicy zgodzili się przyjąć pełnomocnictwo i wnieśli sprzeciw od nakazu wraz z wnioskiem przywracającym termin do wniesienia sprzeciwu. Zgodnie z postanowieniem Sądu, powód – firma Telkom II FDM – została zobowiązana do uzupełnienia braków pozwu. Wierzyciel tego nie zrobił, więc postępowanie zostało umorzone.

Umorzenie postępowania w sprawie długu oznacza przede wszystkim to, że dłużnik nie musi obawiać się kolejnego spotkania z komornikiem.

Oddłużanie to nasza specjalność

Kancelaria oddłużeniowa, która prowadzi Portal Dłużnika, na co dzień zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z niespłaconymi zobowiązaniami. Prawnicy posiadający wieloletnie doświadczenie zajmują się w pierwszej kolejności analizą dokumentów, która w bardzo wielu sprawach okazuje się kluczowa. Umiejętność oceny poprawności nakazu zapłaty może nie raz uratować sytuację, czego przykładem jest wyżej opisana sprawa.

Jeśli borykacie się z długami i nie wiecie, jak sobie poradzić – napiszcie do nas na: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy