Sprawa gospodarcza na kwotę ponad 350 tysięcy złotych. Powództwo oddalone w całości

Kancelaria oddłużeniowa, która prowadzi Portal Dłużnika, zazwyczaj podejmuje się spraw cywilnych. Zdarza się jednak, że o pomoc proszą także przedsiębiorcy. Za nami sprawa na kwotę przekraczającą 350 tysięcy złotych. Oczywiście świętujemy kolejny sukces!

Pożyczka, brak spłaty i nakaz sądowy

Naszymi Klientami zostali tym razem właściciele dość dużej firmy, którzy wzięli pożyczkę, ale mieli problem z jej spłatą. Niestabilność rynkowa w obszarze ich działalności spowodowała, że firma nie przyniosła oczekiwanego zysku w okresie, w którym trwała umowa pożyczkowa. Wierzyciel zdecydował się pozwać naszych Klientów i uzyskał sądowy nakaz zapłaty na ponad 350 tysięcy złotych. Naszym zadaniem była obrona procesowa przed roszczeniami przeciwnika procesowego - powoda.

Kancelaria oddłużeniowa podejmuje sprawę

Nie wchodząc w szczegóły, nasza interwencja spowodowała, że powództwo zostało oddalone w całości. Powód został zobowiązany do zwrócenia naszym Klientom sporych kosztów procesu. Dodatkowo powód musi wpłacić na rzecz Skarbu Państwa Sądu Okręgowego 8 tysięcy złotych.

- Powództwo oddalone w całości. Dla naszych Klientów oznacza to brak kolejnych komplikacji i koniec stresu związanego z egzekucją komorniczą. Dla nas to kolejne, cenne doświadczenie i sukces, z którego jesteśmy dumni – podsumowuje Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Kancelaria oddłużeniowa z zasadami

Kancelaria oddłużeniowa to miejsce, w którym każda osoba borykająca się z problemami finansowymi znajdzie nie tylko zrozumienie, ale także praktyczną pomoc prawną. Współpraca z naszą kancelarią oddłużeniową rozpoczyna się od sumiennej analizy dokumentów osoby zadłużonej (analiza jest darmowa), ustaleniu strategii działania odpowiedniej dla konkretnego przypadku i jej realizowanie. W zasadzie rozliczamy się za sukces. Klient z góry co najwyżej pokrywa niewielką opłatę na koszty prowadzonych działań (dojazd, obieg korespondencji, pełnomocnictwa itp.) w wysokości np. 300 - 400 zł.

Jeśli szukasz pomocy w wyjściu z długów, napisz do nas na pomoc@portal-dluznika.pl.

Dokument w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy