• Home
  • Obrona w sądzie
  • Sprawa gospodarcza na kwotę ponad 350 tysięcy złotych. Powództwo oddalone w całości

Sprawa gospodarcza na kwotę ponad 350 tysięcy złotych. Powództwo oddalone w całości

Kancelaria oddłużeniowa, która prowadzi Portal Dłużnika, zazwyczaj podejmuje się spraw cywilnych. Zdarza się jednak, że o pomoc proszą także przedsiębiorcy. Za nami sprawa na kwotę przekraczającą 350 tysięcy złotych. Oczywiście świętujemy kolejny sukces!

Pożyczka, brak spłaty i nakaz sądowy

Naszymi Klientami zostali tym razem właściciele dość dużej firmy, którzy wzięli pożyczkę, ale mieli problem z jej spłatą. Niestabilność rynkowa w obszarze ich działalności spowodowała, że firma nie przyniosła oczekiwanego zysku w okresie, w którym trwała umowa pożyczkowa. Wierzyciel zdecydował się pozwać naszych Klientów i uzyskał sądowy nakaz zapłaty na ponad 350 tysięcy złotych. Naszym zadaniem była obrona procesowa przed roszczeniami przeciwnika procesowego – powoda.

Kancelaria oddłużeniowa podejmuje sprawę

Nie wchodząc w szczegóły, nasza interwencja spowodowała, że powództwo zostało oddalone w całości. Powód został zobowiązany do zwrócenia naszym Klientom sporych kosztów procesu. Dodatkowo powód musi wpłacić na rzecz Skarbu Państwa Sądu Okręgowego 8 tysięcy złotych.

– Powództwo oddalone w całości. Dla naszych Klientów oznacza to brak kolejnych komplikacji i koniec stresu związanego z egzekucją komorniczą. Dla nas to kolejne, cenne doświadczenie i sukces, z którego jesteśmy dumni – podsumowuje Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Kancelaria oddłużeniowa z zasadami

Kancelaria oddłużeniowa to miejsce, w którym każda osoba borykająca się z problemami finansowymi znajdzie nie tylko zrozumienie, ale także praktyczną pomoc prawną. Współpraca z naszą kancelarią oddłużeniową rozpoczyna się od sumiennej analizy dokumentów osoby zadłużonej (analiza jest darmowa), ustaleniu strategii działania odpowiedniej dla konkretnego przypadku i jej realizowanie. W zasadzie rozliczamy się za sukces. Klient z góry co najwyżej pokrywa niewielką opłatę na koszty prowadzonych działań (dojazd, obieg korespondencji, pełnomocnictwa itp.) w wysokości np. 300 – 400 zł.

Jeśli szukasz pomocy w wyjściu z długów, napisz do nas na pomoc@portal-dluznika.pl.

Dokument w tej sprawie: