• Home
  • Chwilówki
  • Finansec – kilkaset złotych pożyczki urosło do prawie tysiąca złotych na nakazie

Finansec – kilkaset złotych pożyczki urosło do prawie tysiąca złotych na nakazie

Szybka pożyczka przez internet na niedużą kwotę może skończyć się dokładnie tak, jak pożyczki na dużo wyższe sumy – nakazem zapłaty, który mocno przewyższa wysokość kapitału.

Wierzyciel: Finansec Sp. z o.o.
Wysokość długu: 911,48 zł.
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty.
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości.

Finansec – pożyczka przez internet

Szybka pożyczka skusiła Pana Szymona ponieważ potrzebował gotówki na kupno podręczników szkolnych dla swojej córki. Pieniądze otrzymał bardzo szybko i mógł sprawić córce nowe egzemplarze. Niestety, Pan Szymon nie spłacił zobowiązania – głównie przez nieuwagę i nieroztropność. Po jakimś czasie otrzymał więc nakaz zapłaty z powództwa firmy pożyczkowej Finansec.

Konsultacja z kancelarią oddłużeniową

Pan Szymon postanowił zgłosić się ze swoim problemem do specjalistów.

Znajomi Pana Szymona, którzy byli naszymi Klientami, polecili mu naszą kancelarię. Przekonali go przede wszystkim tym, że oferujemy darmową analizę dokumentów. Samo przyjście do nas z papierami dotyczącymi sprawy nic nie kosztuje, a może dużo wnieść. Pan Szymon przyznał w czasie rozmowy, że do tej pory nie ufał kancelariom prawnym. Zapewniliśmy go, że współpraca z nami odbywa się na jasnych zasadach i jest ukierunkowana na wygraną w sprawie. Uścisnęliśmy sobie dłonie i przystąpiliśmy do pracy – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnka.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Nasi prawnicy przyjęli pełnomocnictwo i wnieśli sprzeciw od nakazu, rzeczowo argumentując swoją decyzję. Sąd przyznał nam rację, umarzając postępowanie w sprawie o 611,48 złotych, w pozostałym zakresie powództwo zostało oddalone.

Nie czekaj, zgłoś się!

Problemy z długami dotykają znaczną część naszego społeczeństwa. Jako kancelaria oddłużeniowa, staramy się pomóc Polakom, którzy wpadli w spiralę długów i kłopoty finansowe. Oferujemy pomoc zespołu doświadczonych prawników.

Jeśli borykasz się z długami, zgłoś się do nas pisząc na: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: