Komornik w Banku PKO BP

Wygraliśmy proces z Bankiem PKO BP. Niestety Bank nie zwrócił należnych Klientowi kosztów zastępstwa w procesie, które bądź co bądź pokrywały koszty naszej pracy w tej sprawie. Efekt? Komornik!

Wygrany proces z bankiem PKO BP

Bank PKO BP to były wierzyciel jednego z naszych Klientów. Pan Rafał wziął kredyt, którego nie spłacił i przez to wpadł w tarapaty. Zgłosił się do nas, a my postanowiliśmy pomóc. Krótko mówiąc – wygraliśmy proces.

Wiadomo, że koszty procesu płaci strona przegrana. W tym także, koszty zastępstwa procesowego. Ponieważ mimo wezwań Bank nie reagował, zdecydowaliśmy się wszcząć egzekucję. Sprawa zakończyła się tak, że to bank ma na głowie komornika.

Masz wątpliwości? Skonsultuj to z nami!

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości związane ze sprawą Waszego zadłużenia, zgłoście się do specjalistów. Dokonamy analizy dokumentów i jeśli coś rzeczywiście będzie nie tak, będziemy interweniować w Waszym imieniu. Razem na pewno uda nam się znaleźć dobre rozwiązanie na wyjście z kłopotów. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl.

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy