Pożyczka w Profi Credit i oddalone powództwo w całości

Pożyczka w Profi Credit miała „uratować” inne zobowiązania. Niestety, jak to często bywa w takich przypadkach, kompletnie nie pomogła, za to spowodowała kolejne dotkliwe problemy. Drogie pożyczki to nie wyjście. Każdy dłużnik powinien o tym pamiętać!

Powód: Profi Credit
Kwota dochodzona pozwem: 6317 zł
Zadanie: Obrona procesowa, sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Uchylenie nakazu zapłaty

Kancelaria oddłużeniowa przyjazna Klientom

Kancelaria oddłużeniowa to miejsce, które można porównywać z gabinetem psychologicznym pod kątem ilości opowiedzianych tu historii. Niestety, zazwyczaj są to historie smutne i okraszone dużą dozą strachu oraz niepewności. Terapeuta analizuje osobowość pacjentów, my z kolei bierzemy pod lupę dokumenty i zapisy zawarte w umowach. Nasza praca jest ukierunkowana na przyniesienie konkretnych rozwiązań, które uchronią dłużników przed, często niesłusznymi i zbyt krzywdzącymi, konsekwencjami.

Na ratunek pożyczka?

Za nami kolejna sprawa związana z firmą pożyczkową Profi Credit. Naszymi Klientami było młode małżeństwo, które zdecydowało się zaciągnąć pożyczkę na spłatę innych pożyczek. Państwo K. byli przekonaniu, że w ten sposób załagodzą podbramkowe sytuacje z innymi wierzycielami... Niestety nie wyszło najlepiej. Złota zasada oddłużania brzmi: zamiast zaciągać drogie pożyczki – eliminuj te wcześniejsze. Pamiętaj, że jeżeli nie stać Cię na spłatę kilku, czy kilkunastu zobowiązań, zwiększając ich ilość tylko się pogrążasz. Opisywana historia jest tego najlepszym przykładem.

Problem ze spłatą zobowiązania

Spłata zobowiązania szybko przerosła możliwości Państwa K. Profi Credit w końcu uzyskało sądowy nakaz zapłaty, który nasi Klienci otrzymali drogą pocztową. Załamani, zgłosili się do nas po pomoc zastrzegając, że prawdopodobnie nie stać ich na nasze usługi. Zapewniliśmy, że rozliczymy się tylko w przypadku sukcesu, a koszty pokryje powód. Tak też się stało.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

- Sprzeciw od nakazu zapłaty poskutkował jego uchyleniem. Sąd dodatkowo zdecydował, że powód ma zwrócić naszym Klientom koszty postępowania oraz wynagrodzenie pełnomocnika. Państwo K. zyskali pewność, że sprawa nie trafi do komornika, a przy tym nic nie stracili - opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Walka z długami

Walka z długami nie należy do łatwych zadań. Nasza kancelaria powstała z myślą o dłużnikach, którzy nie wiedzą jak się bronić lub nie potrafią zrobić tego dobrze. Chwilówki, fundusze i firmy windykacyjne oraz rozmowy z bankami, to nasza codzienność. Wiemy co i jak robić, aby pomóc dłużnikowi.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy