• Home
  • Różne
  • Negocjacje z Getin Noble Bank. Raty niższe o 400 zł

Negocjacje z Getin Noble Bank. Raty niższe o 400 zł

Pani Alicja zgłosiła się do nas z problemem spłaty kredytu wynoszącego blisko 45 tysięcy złotych. Udało nam się doprowadzić do ugody i restrukturyzacji umowy kredytowej, czyli zmiany warunków na bardziej korzystne dla naszej Klientki.

Wierzyciel: Getin Noble Bank.
Wysokość długu: ok. 45 000 zł
Zadanie: Negocjacje
Uzyskany efekt: Wydłużenie okresu spłaty kredytu

Kredyt w Getin Noble Bank

Bank Getin Noble Bank udzielił naszej Klientce kredytu w wysokości blisko 45 tysięcy złotych. Spłata tak dużego zobowiązania wymaga systematyczności i cierpliwości. Pani Alicja przed długi czas wywiązywała się ze zobowiązania, jednak niedawno jej sytuacja finansowa uległa pogorszeniu i pojawił się problem.

Pani Alicja to kobieta nowoczesna, przedsiębiorcza. W momencie, gdy pojawił się problem ze spłatą, szybko znalazła informacje o naszej kancelarii oddłużeniowej i zgłosiła się po radę. Jak sama przyznała, samodzielne zajmowanie się podobnymi sprawami może przynieść więcej złego, niż dobrego i najlepiej jest zwrócić się do specjalistów. Postanowiliśmy, że podejmiemy się rozmów z bankiem w celu zawarcia ugody. – opowiada Łukasz Białkowski, właściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Negocjacje z bankiem

Negocjacje z Getin Noble Bank przebiegły sprawnie. Przedstawiciele banku zgodzili się na zaproponowane zmiany i przygotowali aneks do umowy kredytowej. Na tej podstawie, zobowiązanie Pani Alicji zostało przedłużone o 4 lata, dzięki czemu pojedyncza rata obniżyła się aż o 400 złotych. Takie rozwiązanie umożliwi naszej Klientce spokojne, systematyczne spłacanie zobowiązania, bez obaw o konsekwencje w postaci komornika.

O długach wiemy wszystko

Zadłużenie to niepewna sytuacja i strach przed konsekwencjami. Nie ma sensu uciekać przed problemami, ponieważ nie zostaną one w ten sposób rozwiązane, a zamiast maleć – urosną. Jako specjaliści, którzy od ponad 10 lat pomagają dłużnikom, zalecamy szybkie działanie i zgłoszenie się do profesjonalistów.

Wstępna analiza dokumentów pozwoli nam zapoznać się z sytuacją i ocenić, jakie należy podjąć kroki. Zapoznanie się z dokumentacją jest darmowe. Wystarczy napisać do nas na: pomoc@portal-dluznika.pl.

Dokumenty w tej sprawie: