Hoist NSFIZ cofnął pozew po naszym sprzeciwie

Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty chroni dłużnika przed egzekucją komorniczą. Za nami kolejna sprawa związana z funduszem sekurytyzacyjnym. Tym razem procesowaliśmy się z Hoist NSFIZ.

Powód: Hoist NSFIZ
Kwota dochodzona pozwem: 11.243,93 zł
Zadanie: Obrona procesowa przed roszczeniem dochodzonym pozwem
Uzyskany efekt: Cofnięcie pozwu przez powoda

Wnosimy sprzeciw od nakazu zapłaty a Hoist NSFIZ cofa pozew

Zdarza się, że wierzyciel rezygnuje z wcześniej obranej strategii po skutecznie wniesionym sprzeciwie przez pozwanego. Pan Andrzej zgłosił się do nas po tym, jak otrzymał z sądu nakaz zapłaty. Po analizie dokumentów ostanowiliśmy wnieść sprzeciw – na szczęście było na to odpowiednio dużo czasu.

Nasz ruch spowodował, że Hoist NSFIZ cofnął pozew. Oznacza to, że bez większego wysiłku udało nam się uzyskać efekt, o jaki nam chodziło czyli uchronić Pana Andrzeja przed komornikiem. Nie jest jednak powiedziane, że Hoist nie podejmie ponownej próby i nie wystąpi z kolejnym powództwem. W takiej sytuacji wracamy na ring. 😉

Bronimy przed bezzasadnymi roszczeniami

Obrona procesowa oraz negocjacje z firmami windykacyjnymi oraz funduszami to jeden z obszarów, którymi na co dzień zajmują się nasi prawnicy. Prowadzimy rozmowy z wierzycielami, a jeśli sytuacja jest bardziej skomplikowana – reprezentujemy Klientów w sądzie.

Jeśli Wasze zadłużenie lawinowo rośnie i nie jesteście w stanie sobie z nim poradzić, zgłoście się do specjalistów. Nasza kancelaria oddłużeniowa od ponad dekady zajmuje się takimi sprawami.
Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas na: pomoc@portal-dluznika.pl.

Dokumenty w tej sprawie: