• Home
  • Różne
  • Kredyt hipoteczny we frankach. Ugoda z Pekao SA

Kredyt hipoteczny we frankach. Ugoda z Pekao SA

Kredyt hipoteczny we frankach był kiedyś niezwykle popularną formą zdobywania środków na zakup lub budowę mieszkania/domu. Nasz Klient skorzystał z tej możliwości, ale nie spłacał zobowiązania. Bez naszej interwencji, straciłby nieruchomość.

Dwukrotnie licytowana nieruchomość

W momencie, gdy bank złożył wniosek o wyznaczenie kolejnego terminu licytacji, na progu naszej kancelarii stanął Pan Andrzej wraz z małżonką. Oboje mieli niewesołe miny, a do spłacenia ponad 25 tysięcy franków szwajcarskich kredytu hipotecznego. Umowa została wypowiedziana, odbyły się dwie bezskuteczne licytacje, Bank natomiast rękoma i nogami wzbraniał się przed zawarciem kolejnego porozumienia.

Restrukturyzacja umowy kredytowej

Podjęliśmy rozmowy z bankiem Pekao SA w celu znalezienia jak najbardziej optymalnego wyjścia z tej trudnej sytuacji. Udało nam się doprowadzić do ugody. Dług został rozłożony na 112 miesięcznych rat wynoszących ok. 1000 zł. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasz Klient będzie spokojnie i systematycznie wychodził z zadłużenia bez obaw o kolejną egzekucję z nieruchomości.

Recepta na sukces: konstruktywna rozmowa

Taki obrót sprawy to zmiana o 180 stopni. Okazuje się, że nawet z pozoru beznadziejne przypadki można uporządkować i doprowadzić do „ładu i składu”. Trzeba jednak rozmawiać, próbować się dogadać i wykazać chęć poprawy, deklarując spłatę zobowiązania. Jako specjaliści pracujący w kancelarii oddłużeniowej, reprezentujemy Klientów podczas trudnych rozmów z wierzycielami.

Kancelaria oddłużeniowa z wysoką skutecznością działania

Jeśli potrzebujecie pomocy, napiszcie do nas, przedstawcie swój przypadek, a my postaramy się pomóc. Analiza dokumentów to pierwszy krok, jaki podejmujemy na drodze do współpracy. Dokładne zapoznanie się ze sprawą jest dla nas konieczne do ustalenia strategii działania. W momencie, gdy widzimy możliwość negocjacji z wierzycielami, proponujemy ją Klientowi. Mamy za sobą bardzo wiele owocnych spotkań z przedstawicielami banków i firm. Jeżeli sprawy nie da się rozwiązać polubownie, reprezentujemy Klientów w sądzie.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: