BEST NSFIZ wniósł pozew przeciwko naszemu Klientowi

BEST NSFIZ działa jak każdy fundusz sekurytyzacyjny – kupuje dług i domaga się jego spłaty od dłużnika. Tym razem chodziło o niebagatelną kwotę 40 tysięcy złotych. Pan Adrian otrzymał nakaz, który nie wróżył niczego dobrego. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Nakaz zapłaty

Pan Adrian otrzymał nakaz zapłaty, a z nim pozew na niebagatelną kwotę 40 tysięcy złotych. Po kilku nieprzespanych nocach, żona Pana Adriana postanowiła poszukać pomocy u profesjonalistów. Trafiła do nas i już po wstępnej rozmowie umówiliśmy się spotkanie.

Dług odbija się na zdrowiu

Pan Adrian przyszedł do nas blady i osłabiony. Pomyśleliśmy wtedy, że stres to największy wróg zdrowia. Szybko wzięliśmy się do pracy – tak, jak zawsze, rozpoczęliśmy od dokładnej analizy dokumentów związanych ze sprawą. Wynikało z nich, że dochodzona pozwem wierzytelność jest wątpliwa. Wnieśliśmy sprzeciw. BEST NSFIZ nie miał szans się wybronić. W efekcie powód cofnął pozew, a to oznacza, że nie ma nakazu zapłaty i nie ma już zagrożenia egzekucją komorniczą. Gdyby sprawa ponownie trafiła do sądu – jesteśmy gotowi. 🙂

„Pan Adrian był na skraju załamania nerwowego. Wiedział, że musi spłacić dług, jednak wizja komornika całkowicie go dobiła. Nie był w stanie ani jeść, ani spać. Gdy do nas przyszedł, ledwie trzymał się na nogach. Mamy nadzieję, że teraz dzięki temu szybko odzyska siły i uporządkuje wszystkie swoje sprawy, aby móc znowu cieszyć się życiem. Trzymamy za niego kciuki!” – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel z kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Masz wątpliwości? Skonsultuj je ze specjalistami!

Jeśli otrzymaliście dokumenty, które budzą Wasze wątpliwości, zgłoście się do nas – zobaczymy, co da się zrobić. 🙂

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: