Open Finance Wierzytelności NSFIZ z marnym efektem apelował od wyroku

Zdarza się, że firmy windykacyjne i fundusze nie zgadzają się z wyrokami sądów I instancji. W takich momentach zawsze jesteśmy z naszymi Klientami i walczymy do końca. W przypadku pana Marcina chodziło o blisko 10 tysięcy złotych. Efekt? Apelacja oddalona!  

Sprawa, o której pisaliśmy w 2016 roku

Fundusz Open Finance Wierzytelności NSFIZ pozwał naszego Klienta o blisko 10 tysięcy złotych. Tą sprawą zajmowaliśmy się jeszcze w ubiegłym roku – po naszej interwencji sąd oddalił powództwo w całości jako bezzasadne i nieudowodnione. Open Finance Wierzytelności NSFIZ wniósł jednak apelację. Sąd II instancji rozpatrzył sprawę i apelację oddalił – Pan Marcin może już zapomnieć o problemach z Open Finance Wierzytelności NSFIZ. Uznajemy, że sprawa jest zamknięta, a dług nie istnieje.

Kompleksowe działanie na rzecz Klienta

„Zdarza się, że wierzyciel jest uparty i odwołuje się do wyroku sądu. W takich momentach Klienci, których reprezentowaliśmy wcześniej, mogą na nas liczyć. Wystarczy szybki telefon, a my wracamy do tematu” – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Walka z długami bywa długa, żmudna i męcząca. Jeżeli stres powoduje, że nie potraficie już połapać się w dokumentach i zawiłościach prawa finansowego, zgłoście się do ekspertów. W naszym zespole pracuje 16 specjalistów (w tym wielu adwokatów i radców prawnych), którzy skrupulatnie przygotowują się do każdej sprawy sądowej lub negocjacji. Wypracowaliśmy model działania, który gwarantuje Klientom solidne podejście do sprawy.

Jeśli potrzebujecie pomocy, napiszcie do nas: pomoc@portal-dluznika.pl. 

Dokumenty w tej sprawie: