Ugoda ze SKOKiem Stefczyka

SKOK Stefczyka przystał na proponowaną przez nas umowę ugody. Dzięki temu Pani Jola uniknie dalszych niekorzystnych konsekwencji. Pomyślne rozmowy z wierzycielami zawsze wprawiają nas w dobry nastrój. Odczuwamy satysfakcję z tego, że pomogliśmy kolejnej osobie. 🙂

SKOK Stefczyka – ugoda

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka przystała na propozycję spłaty na mocy ugody. Nasza Klientka będzie mogła dzięki temu spłacić swój dług nie narażając się na dalsze niekorzystne konsekwencje. Jeśli Wasza umowa ze SKOKiem, bankiem lub innym wierzycielem została wypowiedziana koniecznie podejmijcie rozmowy.

Pani Jola ma do spłaty ok. 13 tysięcy złotych. Na szczęście udało nam się doprowadzić do ugody ze SKOKiem Stefczyka, dzięki czemu nasza Klientka spłaci zobowiązanie w ratach, a egzekucja zostanie umorzona.

Nie czekaj, rozmawiaj

Problemów nie należy zamiatać po dywan, tylko szybko rozwiązać. Bardzo często spotykamy się z ludźmi, którzy kierując się emocjami, nie potrafią zaplanować kolejnych działań. Pełnimy wtedy rolę drogowskazu, który wskazuje właściwą drogę i proponuje konkretne rozwiązania, które jak widać często owocują porozumieniem. Kierujemy się przekonaniem, że bardzo ważna jest komunikacja. Niezależnie od branży, należy zawsze rozmawiać i szukać kompromisów. Chowanie głowy w piasek w niczym nie pomaga. Jeśli obawiacie się, że nie będziecie w stanie samodzielnie wynegocjować zmiany warunków umowy ugody, skorzystajcie z usług profesjonalistów.

Nasza kancelaria oddłużeniowa to zespół specjalistów z dużym doświadczeniem i wysoką skutecznością 70-80%. Oznacza to, że w ciągu roku wygrywamy ok 1000 spraw. Nie wstydź się poprosić o pomoc – od tego jesteśmy!

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: