Obiecujące rozmowy z Bankiem PKO BP

Bank PKO BP to jedna z instytucji, która zyskała naszą sympatię, dzięki otwartości na problemy swoich Klientów. Jesteśmy w trakcie rozmów z przedstawicielami placówki w celu zmiany warunków umowy kredytowej na takie, które umożliwią Pani K. spłatę zobowiązania.

Pani K. zgłosiła się do nas z problemem regularnego spłacania rat kredytu. Nasza Klientka jest uczciwa i chce uiścić zobowiązanie, jednak nie jest w stanie zrobić tego w takim czasie i w takiej miesięcznej kwocie, jaką zawiera umowa z Bankiem PKO BP. Wynika to z komplikacji w życiu prywatnym, a nie z próby „wymiksowania się” z obowiązku. Nasza Klientka zgłosiła się do nas z prośbą o reprezentowanie jej podczas negocjacji z bankiem. Zgodziliśmy się i nie żałujemy, ponieważ rozmowa z PKO BP okazała się nie tylko obiecująca, ale także bardzo profesjonalna.

Bank PKO BP otwarty na rozmowy

Bank PKO BP poinformował nas, że możliwe jest wydłużenie ilości rat o dodatkowe 60, co przełoży się na obniżenie wysokości każdej z nich. Pani K. wpłacałaby co miesiąc 355 złotych, pomału wychodząc z długu. Przed nami drugi etap rozmów, czyli przedstawienie źródeł przychodu i regularnych wydatków Pani K. Jesteśmy dobrze przygotowani, a zaangażowanie Pani K. niezwykle ułatwia nam zgromadzenie wszelkich niezbędnych dokumentów. Jesteśmy przekonani, że ugoda z bankiem PKO BP to tylko kwestia czasu. 🙂

„Sprawa Pani K. pokazuje, że bank PKO BP bardzo sensownie podchodzi do problemów swoich klientów. Jest to oczywiście wielki plus bo nie wszystkie banki w ten sposób działają. Często mamy wręcz wrażenie, że niektóre banki robią wszystko, aby sprawa danego klienta trafiła na długie lata do komornika.” – zaznacza Łukasz Białkowski, specjalista z kancelarii oddłużeniowej powiązanej z Portalem Dłużnika.

Masz problem ze spłatą kredytu? Nie zwlekaj, rozmawiaj!

Jeśli wzięliście kredyt, którego nie jesteście w stanie regularnie spłacać, nie czekajcie aż sprawa nabierze tempa i otrzymacie oficjalny nakaz zapłaty. Zgłoście się – wspólnie na pewno uda nam się wypracować optymalne rozwiązanie.

Na naszej stronie znajdziecie opisy spraw związanych z negocjacjami: Negocjacje z bankami oraz restrukturyzacją umowy kredytowej.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: