Jak Alior Bank nie uzupełnia braków formalnych pozwów

Pozew o zapłatę musi spełniać określone wymagania formalne. Za nami dwie sprawy z powództwa Alior Bank, w których postępowanie zostało umorzone ze względu na braki formalne. Ciekawe dlaczego powód w ten sposób rezygnuje?

Braki w pozwach

W obu prowadzonych przez nas sprawach Alior Bank nie uzupełnił braków formalnych co skutkowało umorzeniem obu spaw. Albo jest to celowe działanie bowiem powód boi się przegranej, albo natłok spraw powoduje, że biuro prawne Banku nie wyrabia na zakrętach. No jest ew jeszcze jedna możliwość – ktoś dał plamę.

W postanowieniach czytamy, że „W wyznaczonym terminie braki formalne pozwu nie zostały uzupełnione, co uzasadnia umorzenie postępowania”, co oznacza że nasi Klienci mogli odetchnąć z ulgą.

Coraz więcej Klientów i coraz więcej prawników 🙂

„Nasza kancelaria oddłużeniowa szybko się rozwija. Gdy zaczynaliśmy, w naszym zespole pracowało kilka osób. Teraz jest nas już 16! Podejmujemy się spraw prowadzonych na terenie całego kraju, choć nasza siedziba mieści się w Łodzi. To strategiczne miejsce, wybrane celowo – na skrzyżowaniu autostrad. Każdą osobę borykającą się z problemem zadłużenia zapraszamy do kontaktu – nie pobieramy opłat za analizę dokumentów, a w sprawach procesowych zazwyczaj rozliczamy się za sukces” - opowiada Łukasz Białkowski, współzałożyciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy