Porozumienie z Getin Noble Bank w sprawie wypowiedzianej umowy kredytu hipotecznego

Sprawa dotyczyła wypowiedzianej umowy kredytu hipotecznego. Pani Marlena od lat walczy z nowotworem złośliwym. Rodzina i bliscy robią wszystko, aby pomóc. Na domiar złego, bank wypowiedział Pani Marlenie i jej mężowi umowę kredytu hipotecznego. Postanowiliśmy pomóc i od roku walczyliśmy o porozumienie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło!

Wypowiedziana umowa kredytowa i egzekucja w toku

Pani Marlena jest cudowną, ciepłą osobą. Niestety, jakiś czas temu dowiedziała się, że cierpi na nowotwór. Co gorsza, doszło do przerzutów i konieczna była interwencja chirurgiczna, oraz zastosowanie chemioterapii. Nic więc dziwnego, że bliscy i rodzina poświęcają swój czas i energię na to, aby przetrwać ten trudny czas. Niestety, to nie był jedyny problem, któremu musieli stawić czoła. Okazało się bowiem, że Pani Marlena wraz z mężem, otrzymała wypowiedzenie umowy kredytowej, a nieruchomość Państwa G. wisiała na włosku – licytacja miała się odbyć lada dzień. Taki cios zniszczyłby tę rodzinę całkowicie… Trudno nam jest opisać ogrom emocji, które towarzyszyły naszemu spotkaniu z bliskimi Pani Marleny. Podjęliśmy tę sprawę, postanawiając, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc.

Rozmowy z Getin Noble Bank

W sprawie tak dużych pieniędzy rozmowy z wierzycielami są wyjątkowo trudne. Rozpoczęliśmy je rok temu. W międzyczasie powstało szereg propozycji i niestety ciągłe odmowy ze strony banku. Na całe szczęście nie odpuściliśmy i raz po raz podejmowaliśmy kolejne próby. Czasem wykorzystujemy dość szalone pomysły o których tu nie będziemy pisać, ale jak widać udało nam się wypracować kompromis. Nasi Klienci podejmą spłatę zobowiązania w miesięcznych ratach, dostosowanych do ich możliwości.

Pieniądze nie są najważniejsze

Zgodnie z nowymi warunkami, dług został rozłożony na raty. Wysokość jednej to 3 tysiące złotych. Za Państwa G. trzymamy bardzo mocno kciuki. Pieniądze to nie wszystko. Cieszymy się, że będą mogli zająć się istotnymi kwestiami, zapominając o komorniku i obawach o utratę dachu nad głową…

Oddłużaniem zajmujemy się od 13 lat. Możesz nam zaufać.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: