Ugoda z bankiem Pekao i zawieszenie egzekucji z nieruchomości

Negocjacje z wierzycielami to jeden z obszarów, na których działamy podczas codziennej pracy. Niedawno udało nam się doprowadzić do ugody z bankiem Pekao celem zawieszenia egzekucji komorniczej prowadzonej od dłuższego czasu z nieruchomości naszych Klientów.

Negocjacje z wierzycielami

Negocjacje z wierzycielami nie zawsze przebiegają po myśli dłużników. Często zdarza się także, że przedstawiciele firmy lub banku są negatywnie nastawieni, spodziewając się, że zadłużone osoby będą chciały wymigać się od zapłaty i podejmują rozmowy bez gruntownego przygotowania, a składane propozycje są całkowicie bez pokrycia. Trochę inaczej sprawa wygląda, gdy podczas rozmów klienci są reprezentowani przez profesjonalistów. Specjaliści z naszej kancelarii oddłużeniowej podejmują się tego rodzaju rozmów, aby pomóc Klientom w znalezieniu optymalnego rozwiązania na wyjście z długów. Niedawno zakończyliśmy właśnie taką sprawę.

Brak spłaty, nakaz i komornik

Państwo P. przyszli do nas załamani wielokrotnymi, nieudanymi próbami porozumienia się z bankiem w sprawie kredytu hipotecznego. Przez dłuższy czas nasi Klienci nie byli w stanie spłacać tego zobowiązania. Niestety z czasem sprawa trafiła do sądu. Ten wydał nakaz zapłaty i tak rozpoczęła się niemiła przygoda z komornikiem. Państwo P. stracili nadzieję na to, że uda im się samodzielnie uporać z kłopotami. Znajomi polecili im naszą kancelarię oddłużeniową. Po spotkaniu z naszymi specjalistami, sprawa zaczęła przybierać nieco inny obrót:).

Rozmowy z Pekao

Podjęliśmy się rozmów z bankiem Pekao po dokładnej analizie wszystkich dokumentów dotyczących wspomnianego kredytu. Wyjaśniliśmy, dlaczego Państwo P. nie byli w stanie spłacać kredytu oraz zaproponowaliśmy rozłożenie go tak, aby nasi Klienci mogli nadal spłacać zobowiązanie. Bank zgodził się na jednorazową wpłatę, której uiszczenie doprowadzi do zawieszenia egzekucji komorniczej. Kolejne raty będą niższe, dzięki czemu nasi Klienci będą w stanie wyjść z zadłużenia. Czekamy teraz na zawarcie pisemnej umowy ugody.

Doświadczenie zdobywamy od 13 lat zajmując się oddłużaniem Polaków. Negocjacje to jeden z obszarów, na których działamy. Więcej spraw, które dotyczyły rozmów z wierzycielami, znajdziecie wśród artykułów opisanych na stronie: Negocjacje – sprawy prowadzone przez specjalistów związanych z Portalem Dłużnika.

Nasza kancelaria oddłużeniowa siedzibę ma w Łodzi, jednak działamy na terenie całego kraju podejmując się nie tylko rozmów z wierzycielami, ale także reprezentowania Klientów w sądzie.

Jeśli długi zaczynają Cię przerastać, napisz do nas: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: