• Home
  • Chwilówki
  • Rozpoczynamy kolejną bitwę z Profi Credit. Już wstrzymaliśmy wykonalność nakazu zapłaty

Rozpoczynamy kolejną bitwę z Profi Credit. Już wstrzymaliśmy wykonalność nakazu zapłaty

Wielokrotnie informowaliśmy Was o sprawach, które prowadziliśmy przeciwko Profi Credit. Ponownie spotkaliśmy się tą firmą pożyczkową, tym razem broniąc Pana Jana przed niesłusznie naliczonymi kwotami.

Proces z Profi Credit

Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich dokumentów, dopatrzyliśmy się istotnych błędów, które postawiły sytuację naszego Klienta w zupełnie innym świetle. Postanowiliśmy złożyć wniosek o wstrzymanie wykonalności nakazu zapłaty, który został wydany na podstawie weksla. Przepisy dopuszczają sytuację, kiedy na wniosek pozwanego sąd może wstrzymać wykonanie nakazu. Tak też stało się w przypadku Pana Jana. Wnieśliśmy zarzuty do tego nakazu wraz z wnioskiem o wstrzymanie jego wykonalności.

Sąd przychylił się do wniosku

Podczas rozprawy podnieśliśmy okoliczności, którymi przekonaliśmy sąd, że weksel został wypełniony niezgodnie z deklaracją wekslową, a sama umowa pożyczki zawierała klauzule niedozwolone, które w znacznym stopniu naruszały interesy naszego Klienta. Decyzja sądu mogła być tylko jedna- wstrzymanie wykonalności nakazu zapłaty. Pan Jan odzyskał tym samym nie tylko wiarę w uczciwość, ale i spokój. Teraz czekać będziemy na merytoryczne rozstrzygnięcie tej spraw.

Kolejna wygrana

Sprawa Pana Jana przypomina wiele z tych, które każdego dnia przychodzi nam prowadzić. Zazwyczaj zaczyna się od szybkiej pożyczki, która często przeradza się w prawdziwą spiralę zadłużenia. W takich przypadkach decydujemy się na reprezentację naszych Klientów podczas negocjacji z wierzycielami i/lubw trakcie rozpraw sądowych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Analizujemy zebrane dokumenty i podejmujemy kroki, które mają doprowadzić do oddłużenia naszych Klientów. Jeśli również borykacie się z problemem zadłużenia, nie potraficie wyjść z długów, czekają was negocjacje z wierzycielami, albo sprawa o zapłatę w sądzie to zgłoście się do naszej kancelarii oddłużeniowej. Znajdziemy sposób na Wasze długi.

Skontaktuj się już dziś: pomoc@portal-dluznika.pl