Dlaczego czujność dłużnika to klucz do sukcesu? Odpowiadamy na przykładzie Aasa Polska

Trudno w to uwierzyć, ale zdarza się, że firma pożyczkowa dwukrotnie występuje o nakaz zapłaty dotyczący tego samego zobowiązania. Tak właśnie zrobiła Aasa Polska i gdyby nie czujność naszej Klientki zapewne skończyłoby się egzekucją komorniczą.

Problem z Aasa Polska

Nie musimy pisać jak wielkie było nasze zdziwienie, gdy jedna z naszych Klientek w niewielkich odstępach czasu otrzymała dwa nakazy zapłaty w tej samej sprawie. Okazało się, że firma pożyczkowa Aasa Polska ponownie wniosła o zasądzenie od naszej Klientki kwoty ponad 1300 zł wraz z odsetkami ustawowymi oraz kosztami procesu. Kwota niewielka, ale czy należy to puścić płazem. W uzasadnieniu powód wskazał, iż chodzona przez niego kwota wynika z podpisanej przez Panią Weronikę umowę pożyczki. Szkoda, że nie przyznał że sprawa była już w sądzie i została prawomocnie osądzona. Wnieśliśmy więc sprzeciw podnosząc, że sąd odrzuca pozew o to samo roszczenie, pomiędzy tymi samymi stronami, w przypadku gdy sprawa jest w toku lub została już prawomocnie osądzona.

Czujność Pani Weroniki

Gdyby nie czujność naszej Klientki sprawa ta mogłaby się skończyć zupełnie inaczej. Na szczęście zareagowała w porę i nakaz nie uprawomocnił się, a sprawa nie trafiła do egzekucji komorniczej.

Jeśli spotkała Was podobna sytuacja, nie czekajcie, tylko działajcie. Już dziś napiszcie do nas: pomoc@portal-dluznika.pl

Postanowienie w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy