Portal Dłużnika pracuje na pełnych obrotach

Można prowadzić jednocześnie ok. 1000 spraw? Można. Jedne są mniej skomplikowane, inne wymagają głębszej analizy, część to negocjacje, inne to procesy. Jedno jest pewne - każda z nich to wyzwanie.

Walka z czasem

Stosy dokumentów, przez które musimy przebrnąć, godziny rozmów z Klientami, pełne emocji spotkania w gronie naszych ekspertów – tak właśnie wygląda nasza codzienna praca. Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie, szukamy najlepszych rozwiązań, które pomogą wyjść im z długów. Nie odkładamy spraw na później, gdyż nawet te z pozoru błahe mogą przysporzyć dodatkowych problemów finansowych. Z doświadczenia wiemy, że w przypadku oddłużania liczy się czas.

Wiele spraw, jeden wspólny mianownik – oddłużanie

Mimo, że każda ze spraw to odrębna historia, to jednak wszystkie z nich dotyczą tego samego - walki z długami. Niektórym z naszych Klientów jesteśmy w stanie pomóc prowadząc negocjacje z wierzycielami, innych reprezentujemy w sądzie. Wszystko po to by pomóc im wyjść z problemów finansowych. Oddłużanie to jeden ze sposobów, dzięki któremu możemy rozwiązać chociaż część problemów, z którymi przychodzą do nas Klienci.

Na czym polega oddłużanie?

Sam proces polega na redukcji wysokości zaciągniętych zobowiązań. Brzmi prosto? Ale czy faktycznie jest to takie łatwe? Oddłużanie musi być odpowiednio zaplanowane, a celem wszystkich związanych z nim działań musi być obniżenie wartości zadłużenia. Prowadząc tego rodzaju sprawy często udaje nam się wynegocjować korzystniejsze warunki spłaty rat, a nawet całkowicie umorzyć dług. Reprezentujemy także naszych Klientów w sądzie, gdzie bardzo często, dzięki zebranym argumentom udaje się rozwiązać problemy finansowe.

Kancelaria oddłużeniowa z doświadczeniem

Od ponad 13 lat zajmujemy się oddłużaniem Polaków. Nasza kancelaria znajduje się w Łodzi, jednak reprezentujemy mieszkańców całej Polski. Jeśli macie problem z zadłużeniem, nie wiecie jak poradzić sobie z wierzycielami, czeka Was rozprawa w sądzie lub negocjacje z komornikiem, nie czekajcie - zgłoście się do nas. Przeanalizujemy wszystkie dokumenty związane z zaciągniętym zobowiązaniem i znajdziemy najlepsze rozwiązanie na wyjście z długów.

Skontaktuj się już dziś: pomoc@portal-dluznika.pl

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy