Profi Credit pozwało Panią Agnieszkę. Sąd oddalił powództwo w całości

Nie ma dnia, by do naszej kancelarii nie zwrócił się Klient, który ma problem z niebotycznymi kosztami pożyczki. Tak było również w przypadku Pani Agnieszki, która w porę się do nas zgłosiła. Pomogliśmy w sprawie z Profi Credit.

Nierówna walka z Profi Credit

Pani Agnieszka została pozwana przez Profi Credit na kwotę ok. 16 000 zł. Niestety nie miała pomysłu co dalej, dochodzona pozwem kwota była kosmiczna. Na szczęście zgłosiła się do nas. Dokładna analiza zebranych dokumentów pozwoliła nam dowieść, że Pani Agnieszka nie tylko spłaciła już pożyczkę, ale na konto firmy pożyczkowej wpłaciła znaczną nadwyżkę. Mimo to sprawa trafiła do sądu.  Nie mogliśmy tego tak zostawić. Podjęliśmy się reprezentacji naszej Klientki w sądzie.

Korzystna decyzja sądu

Aby uwolnić Panią Agnieszkę od długów wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Decyzją sądu nakaz zapłaty został uchylony, a powództwo oddalone w całości. Co więcej firma pożyczkowa Profi Credit musi zapłacić koszty procesu. Taki wynik sprawy ucieszył naszą Klientkę, która może zapomnieć o ciążącym nad nią zobowiązaniu.

Jak pokonać długi?

Osoby, które się do nas zgłaszają często przez lata walczą z długami. Naszym zadaniem jest pomoc w ich oddłużaniu. Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizujemy wszystkie dokumenty, dzięki czemu możemy skutecznie rozwiązać ich problemy finansowe. Jeśli podobnie jak Pani Agnieszka nie potraficie ostatecznie pokonać zadłużenia to zgłoście się do nas. Od lat prowadzimy takie sprawy – reprezentując Klientów w sądach lub podczas negocjacji z wierzycielami.

Skontaktuj się z nami już dziś. Znajdziemy sposób na rozwiązanie Twoich problemów finansowych.

Napisz do nas: pomoc@portal-dluznika.pl

Akta sprawy:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy