Kolejna wygrana z Profi Credit. Nasz Klient dostał nakaz zapłaty na blisko 8000 zł

To już kolejna sprawa, w której naszym przeciwnikiem była firma pożyczkowa Profi Credit. Tym razem dotyczyła Pani Agaty, która zgłosiła się do nas z nie lada problemem. Otrzymała bowiem pismo, z którego wynikało, że kwota jej zadłużenia z 2000 zł wzrosła do ponad 8000 zł… Ta horrendalna kwota była dochodzona bezpodstawnie, co udowodniliśmy przed Sądem.

Walka z Profi Credit

Pani Agata dostarczyła nam wszystkie dokumenty związane z zaciągniętym zobowiązaniem, z których to jasno wynikało, że zaciągnęła pożyczkę na kwotę ok 2000 zł, z czego do tej pory udało jej się spłacić już 800 zł. Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, że pozwem dochodzi się jeszcze ponad 8000 zł. Postanowiliśmy pomóc Pani Agacie.

Sąd podzielił nasze zdanie

Decyzją Sądu Pani Agacie do spłaty została jedynie pozostała kwota zaciągniętej pożyczki, czyli 1200 zł. Umorzone zostało za to postępowanie w zakresie kwoty ok. 1600 zł, o które wnioskowała firma Profi Credit, a powództwo w pozostałej części zostało oddalone. Firma Profi Credit musi zaś zapłacić Pani Agacie kwotę ponad 400 zł tytułem zwrotu kosztów procesu.

Oddłużanie sposobem na wyjście z długów

Od lat trafiają do nas osoby, które nie radzą sobie z problemami finansowymi. Zaciągnięte zobowiązania finansują nowymi pożyczkami, wpadając tym samym w spiralę zadłużenia. Walczymy o ustabilizowanie ich sytuacji finansowej, prowadząc negocjacje z wierzycielami czy reprezentując ich w sądzie. Dzięki zdobywanemu przez niemal 13 lat doświadczeniu, wiemy jak skutecznie pomóc. Nasi Klienci mogą liczyć na pełną anonimowość oraz indywidualne podejście do każdej prowadzonej sprawy.

Masz problem z zadłużeniem? Nie możesz sobie poradzić z wierzycielami? Czeka Cie rozprawa przed sądem? Napisz do nas. Nasi eksperci pomogą  skutecznie zapomnieć o długach.

Czekamy na kontakt: pomoc@portal-dluznika.pl

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy