• Home
  • Obrona w sądzie
  • Kolejna wygrana z Profi Credit. Nasz Klient dostał nakaz zapłaty na blisko 8000 zł

Kolejna wygrana z Profi Credit. Nasz Klient dostał nakaz zapłaty na blisko 8000 zł

To już kolejna sprawa, w której naszym przeciwnikiem była firma pożyczkowa Profi Credit. Tym razem dotyczyła Pani Agaty, która zgłosiła się do nas z nie lada problemem. Otrzymała bowiem pismo, z którego wynikało, że kwota jej zadłużenia z 2000 zł wzrosła do ponad 8000 zł… Ta horrendalna kwota była dochodzona bezpodstawnie, co udowodniliśmy przed Sądem.

Walka z Profi Credit

Pani Agata dostarczyła nam wszystkie dokumenty związane z zaciągniętym zobowiązaniem, z których to jasno wynikało, że zaciągnęła pożyczkę na kwotę ok 2000 zł, z czego do tej pory udało jej się spłacić już 800 zł. Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, że pozwem dochodzi się jeszcze ponad 8000 zł. Postanowiliśmy pomóc Pani Agacie.

Sąd podzielił nasze zdanie

Decyzją Sądu Pani Agacie do spłaty została jedynie pozostała kwota zaciągniętej pożyczki, czyli 1200 zł. Umorzone zostało za to postępowanie w zakresie kwoty ok. 1600 zł, o które wnioskowała firma Profi Credit, a powództwo w pozostałej części zostało oddalone. Firma Profi Credit musi zaś zapłacić Pani Agacie kwotę ponad 400 zł tytułem zwrotu kosztów procesu.

Oddłużanie sposobem na wyjście z długów

Od lat trafiają do nas osoby, które nie radzą sobie z problemami finansowymi. Zaciągnięte zobowiązania finansują nowymi pożyczkami, wpadając tym samym w spiralę zadłużenia. Walczymy o ustabilizowanie ich sytuacji finansowej, prowadząc negocjacje z wierzycielami czy reprezentując ich w sądzie. Dzięki zdobywanemu przez niemal 13 lat doświadczeniu, wiemy jak skutecznie pomóc. Nasi Klienci mogą liczyć na pełną anonimowość oraz indywidualne podejście do każdej prowadzonej sprawy.

Masz problem z zadłużeniem? Nie możesz sobie poradzić z wierzycielami? Czeka Cie rozprawa przed sądem? Napisz do nas. Nasi eksperci pomogą  skutecznie zapomnieć o długach.

Czekamy na kontakt: pomoc@portal-dluznika.pl