Do trzech razy sztuka – czyli jak udało nam się wygrać z Obligo S.A.

Nasza Klientka podjęła rękawice i rozpoczęła walkę z długami, jednak jej rywal, firma Obligo, nie ułatwiał zadania…. Postanowiliśmy pomóc jej w tym nierównym starciu.

Kolejna walka o pieniądze naszych Klientów

Zwróciła się do nas Pani Kasia, która już trzeci raz otrzymała pozew od firmy Obligo S.A. Czemu wcześniej nie udało jej się rozwiązać sprawy? Ponieważ za każdym razem powód cofał pozew po wniesieniu sprzeciwu przez P. Katarzynę. Pani czekała więc cierpliwie i jak oka w głowie pilnowała przesyłek sądowych. I stało się – firma Obligo S.A. po raz kolejny  pozwała naszą Klientkę. Ostatnia sprawa dotyczyła nieco ponad 1600 zł, które Pani Kasia miałaby oddać. Na szczęście dzięki wcześniejszym doświadczeniom nie zdecydowała się na walkę w pojedynkę, tylko zgłosiła się do nas. Dokładnie sprawdziliśmy wszystkie dokumenty i podjęliśmy się jej reprezentacji.

Efekt naszych starań – powództwo oddalone w całości

Od początku działania firmy Obligo S.A. były dla nas niezrozumiałe dlatego postanowiliśmy zająć się tą sprawą. Nasza Klientka żyła w stresie związanym z kolejnymi powództwami, które firma Obligo cofała, by na nowo pozwać Panią Kasię. Nie mogliśmy tego tak zostawić. Reprezentowaliśmy Klientkę podczas rozprawy. Sąd zdecydował o oddaleniu powództwa w całości. Pani Kasia może dzięki temu odetchnąć z ulgą. Nie ma do zapłaty ani grosza. Firma Obligo S.A. musi zaś pokryć pokaźne koszty procesu. Na rzecz pozwanej musi bowiem wpłacić ponad 1200 zł tytułem zwrotu kosztów zastępstwa procesowego. Jak widać warto walczyć do końca.

Pomagamy wyjść z długów

Osoby, które wpadną w spiralę zadłużenia często nie radzą sobie z problemem. Jesteśmy po to, by im w tym pomóc. Od 13 lat nasza kancelaria oddłużeniowa zajmuje się walką o stabilność finansową swoich Klientów. Wy również nie możecie poradzić sobie z długami? Czekają Was negocjacje z wierzycielami lub przed Wami sprawa w sądzie? Skontaktujcie się z naszą kancelarią oddłużeniową. Dokładnie przeanalizujemy Waszą sytuacje finansową i znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Waszych finansów. Możecie nam zaufać.

Skontaktuj się już dziś: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie: