Daily Finance przegrywa w sądzie z Portalem Dłużnika

Wiele razy pisaliśmy już o sprawach, w których przez ciężką sytuację życiową Klienci nie mogli regularnie spłacać swoich zobowiązań. Tak było także w przypadku Pana Marka, który został pozwany przez Daily Finance na kwotę 1400 zł. Kiedy trafił do naszej kancelarii oddłużeniowej był przekonany, że wywalczymy co najwyżej o rozłożenie jego długu na raty. Oczywiście jest to dobre rozwiązanie, ale w przypadku Pana Marka udało się nam uzyskać znacznie więcej.

Nakaz zapłaty to nie ostateczność

Pan Marek był przerażony konsekwencjami, jakie niesie ze sobą nakaz zapłaty. Z kolei my na spokojnie przeanalizowaliśmy dokumenty z sądu, sprawdziliśmy wszystkie dokumenty związane z pożyczką i podjęliśmy działania, które ostatecznie doprowadziły do oddłużenia Pana Marka. Jak to się stało? Podobnie jak w przypadku analogicznych spraw, wnieśliśmy sprzeciw do nakazu zapłaty i reprezentowaliśmy Klienta podczas rozprawy.

Pan Marek może odetchnąć z ulgą

Argumenty, które przedstawiliśmy w tej sprawie przekonały Sąd, i w efekcie powództwo zostało w całości oddalone. Uniknęliśmy dzięki temu egzekucji, a sprawa została zamknięta. Firma pożyczkowa Daily Finance nie tylko przegrała sprawę, ale musi również w całości pokryć koszty procesu. Jak widać można wygrać w takich sytuacjach, jednak warto skorzystać z porad specjalistów, którzy od lat zajmują się prowadzeniem spraw takich jak ta.

Pomoc w oddłużaniu

Jeśli tak jak Pan Marek walczycie z długami nie czekajcie. Już dziś się z nami skontaktujcie. Z doświadczenia wiemy, że odkładanie takich spraw na później nie pomaga. Najlepiej działać od razu. W końcu im szybciej pozbędziemy się długu tym lepiej.

Od lat walczymy z długami

Nasi eksperci od lat zajmują się prowadzeniem spraw związanych z zadłużeniem, chwilówkami, czy walką z komornikiem. Prowadzimy negocjacje z wierzycielami, a kiedy jest taka konieczność reprezentujemy naszych Klientów w sądzie. Naszym priorytetem jest pomoc w wyjściu z długów. Nasza kancelaria oddłużeniowa mieści się w Łodzi, ale działąmy na terenie całego kraju.

Skontaktujcie się z nami: pomoc@portal-dluznika.pl

Akta sprawy: