Daily Finance przegrywa w sądzie z Portalem Dłużnika

Wiele razy pisaliśmy już o sprawach, w których przez ciężką sytuację życiową Klienci nie mogli regularnie spłacać swoich zobowiązań. Tak było także w przypadku Pana Marka, który został pozwany przez Daily Finance na kwotę 1400 zł. Kiedy trafił do naszej kancelarii oddłużeniowej był przekonany, że wywalczymy co najwyżej o rozłożenie jego długu na raty. Oczywiście jest to dobre rozwiązanie, ale w przypadku Pana Marka udało się nam uzyskać znacznie więcej.

Nakaz zapłaty to nie ostateczność

Pan Marek był przerażony konsekwencjami, jakie niesie ze sobą nakaz zapłaty. Z kolei my na spokojnie przeanalizowaliśmy dokumenty z sądu, sprawdziliśmy wszystkie dokumenty związane z pożyczką i podjęliśmy działania, które ostatecznie doprowadziły do oddłużenia Pana Marka. Jak to się stało? Podobnie jak w przypadku analogicznych spraw, wnieśliśmy sprzeciw do nakazu zapłaty i reprezentowaliśmy Klienta podczas rozprawy.

Pan Marek może odetchnąć z ulgą

Argumenty, które przedstawiliśmy w tej sprawie przekonały Sąd, i w efekcie powództwo zostało w całości oddalone. Uniknęliśmy dzięki temu egzekucji, a sprawa została zamknięta. Firma pożyczkowa Daily Finance nie tylko przegrała sprawę, ale musi również w całości pokryć koszty procesu. Jak widać można wygrać w takich sytuacjach, jednak warto skorzystać z porad specjalistów, którzy od lat zajmują się prowadzeniem spraw takich jak ta.

Pomoc w oddłużaniu

Jeśli tak jak Pan Marek walczycie z długami nie czekajcie. Już dziś się z nami skontaktujcie. Z doświadczenia wiemy, że odkładanie takich spraw na później nie pomaga. Najlepiej działać od razu. W końcu im szybciej pozbędziemy się długu tym lepiej.

Od lat walczymy z długami

Nasi eksperci od lat zajmują się prowadzeniem spraw związanych z zadłużeniem, chwilówkami, czy walką z komornikiem. Prowadzimy negocjacje z wierzycielami, a kiedy jest taka konieczność reprezentujemy naszych Klientów w sądzie. Naszym priorytetem jest pomoc w wyjściu z długów. Nasza kancelaria oddłużeniowa mieści się w Łodzi, ale działąmy na terenie całego kraju.

Skontaktujcie się z nami: pomoc@portal-dluznika.pl

Akta sprawy:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy