Składki ubezpieczeniowe od umów kredytowych – czy wiesz, że możesz ubiegać się o ich zwrot?

Umowy kredytowe są długie, zawiłe i przyprawiają o zawrót głowy przez oficjalny, trudno zrozumiały język. Warto jednak poświęcić im dłuższą chwilę, ponieważ może okazać się, że w zapisach są ukryte Wasze pieniądze.

Na kredycie możesz oszczędzić

Nasi specjaliści już kilkukrotnie mieli do czynienia z podobną sytuacją – podczas analizy dokumentów Klienta zauważyli, że przysługuje mu zwrot składek ubezpieczeniowych. Wystąpili o nie do banku i bez problemu otrzymali pieniądze. O takich sytuacjach pisaliśmy w tekście Zwrot składki ubezpieczenia - ponad 6000 zł oraz Zwrot składki ubezpieczeniowej i 8000 zł na spłatę chwilówek od ręki.

Zwrot składek ubezpieczeniowych

Za nami kolejna sprawa tego rodzaju. Nasz Klient otrzymał zwrot składek ubezpieczeniowych z dwóch umów kredytowych. Pieniądze może przeznaczyć na dowolny cel. My zalecamy przekazanie ich na spłacenie zobowiązań i tym samym oddalenie się od kłopotów na długość kolejnych rat 🙂 Warto mieć na uwadze możliwość odzyskania składek ubezpieczeniowych, aby bez dalszego zadłużania zasilić swoje konto.

„Nasza kancelaria zawsze rozpoczyna pracę od analizy dokumentów Klienta, rozważając wszystkie opcje wyjścia z zadłużenia. Jednym z miłych zaskoczeń jest możliwość odebrania składek ubezpieczeniowych w przypadku umów kredytowych. Niewiele osób wie, że może w ten sposób szybko poprawić swoją sytuację finansową”. - opowiada Łukasz Białkowski, specjalista z kancelarii Exire w Łodzi.

Gubisz się w umowach i zapisach? Zgłoś się do nas

Pierwszym etapem pracy naszych specjalistów jest dokładne zapoznanie się z sytuacją Klienta. Analizujemy dokumenty, szukając zapisów, które umożliwią nam podjęcie konkretnych działań. Reprezentujemy ich podczas rozmów z wierzycielami i/lub w sądzie. Jeśli Wasze długi rosną, zamiast maleć, a Wy nie do końca wiecie dlaczego tak się dzieje i jak sobie z tym poradzić, napiszcie do nas. Nasza kancelaria oddłużeniowa mieści się w Łodzi, ale działamy także na terenie całego kraju. Oddłużamy Polaków już od 13 lat, a nasza skuteczność wynosi 80%. Wynagrodzenie otrzymujemy wyłącznie w przypadku wygranej sprawy - działamy uczciwie i rzetelnie.

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy