• Home
  • Różne
  • Składki ubezpieczeniowe od umów kredytowych – czy wiesz, że możesz ubiegać się o ich zwrot?

Składki ubezpieczeniowe od umów kredytowych – czy wiesz, że możesz ubiegać się o ich zwrot?

Umowy kredytowe są długie, zawiłe i przyprawiają o zawrót głowy przez oficjalny, trudno zrozumiały język. Warto jednak poświęcić im dłuższą chwilę, ponieważ może okazać się, że w zapisach są ukryte Wasze pieniądze.

Na kredycie możesz oszczędzić

Nasi specjaliści już kilkukrotnie mieli do czynienia z podobną sytuacją – podczas analizy dokumentów Klienta zauważyli, że przysługuje mu zwrot składek ubezpieczeniowych. Wystąpili o nie do banku i bez problemu otrzymali pieniądze. O takich sytuacjach pisaliśmy w tekście Zwrot składki ubezpieczenia – ponad 6000 zł oraz Zwrot składki ubezpieczeniowej i 8000 zł na spłatę chwilówek od ręki.

Zwrot składek ubezpieczeniowych

Za nami kolejna sprawa tego rodzaju. Nasz Klient otrzymał zwrot składek ubezpieczeniowych z dwóch umów kredytowych. Pieniądze może przeznaczyć na dowolny cel. My zalecamy przekazanie ich na spłacenie zobowiązań i tym samym oddalenie się od kłopotów na długość kolejnych rat 🙂 Warto mieć na uwadze możliwość odzyskania składek ubezpieczeniowych, aby bez dalszego zadłużania zasilić swoje konto.

„Nasza kancelaria zawsze rozpoczyna pracę od analizy dokumentów Klienta, rozważając wszystkie opcje wyjścia z zadłużenia. Jednym z miłych zaskoczeń jest możliwość odebrania składek ubezpieczeniowych w przypadku umów kredytowych. Niewiele osób wie, że może w ten sposób szybko poprawić swoją sytuację finansową”. – opowiada Łukasz Białkowski, specjalista z kancelarii Exire w Łodzi.

Gubisz się w umowach i zapisach? Zgłoś się do nas

Pierwszym etapem pracy naszych specjalistów jest dokładne zapoznanie się z sytuacją Klienta. Analizujemy dokumenty, szukając zapisów, które umożliwią nam podjęcie konkretnych działań. Reprezentujemy ich podczas rozmów z wierzycielami i/lub w sądzie. Jeśli Wasze długi rosną, zamiast maleć, a Wy nie do końca wiecie dlaczego tak się dzieje i jak sobie z tym poradzić, napiszcie do nas. Nasza kancelaria oddłużeniowa mieści się w Łodzi, ale działamy także na terenie całego kraju. Oddłużamy Polaków już od 13 lat, a nasza skuteczność wynosi 80%. Wynagrodzenie otrzymujemy wyłącznie w przypadku wygranej sprawy – działamy uczciwie i rzetelnie.

Dokumenty w tej sprawie: